Zavřít reklamu

Apple minulý týden uvolnil firmware pro reproduktor HomePod, z něhož zvědaví vývojáři zjistili spoustu zajímavých informací o očekávaném iPhonu 8. Dozvěděli jsme se například to, že namísto čtečky otisků prstů bude zařízení disponovat systémem pro rozpoznávání obličeje. Součástí zdrojového kódu byl i glyf, z něhož je patrné, že jubilejní model bude mít v horní části displeje výřez pro sluchátko a senzory. A nyní leaker Evan Blass přináší další pohled na to, jak bude vypadat budoucí vlajková loď cupertinské společnosti.

Evan Blass na Twitteru zveřejnil obrázek krytu pro iPhone 8. Jelikož je kryt nasazen přímo na iPhonu 8, je vidět, jak bude vypadat. Obrázek v podstatě neukazuje nic nového, pouze potvrzuje to, co už dávno víme – bezrámečkový design, horní výřez pro sluchátko a senzory a žádné fyzické tlačítko Home Button.

iphone 8 case uag

Leaker sice neuvádí, která společnost daný kryt vyrobila, ale internetové vyhledávače jsou chytré. Pravděpodobně se jedná o produkt z dílny společnosti UAG, která vyrábí kryty i pro současné sedmičkové modely.

Ale není to poprvé, co na internetu kolují kryty pro iPhone 8. V červnu s prvními kryty přišel výrobce Olixar, který údajně získal informace o výročním iPhonu přes vlastní kontakty na Dálném východě. Jak UAG, tak i Olixar zakládají výrobu pouze na únicích, což je velice riskantní. Pokud se však podíváte na Amazon, najdete tam spoustu krytů pro iPhone 8 i bez doprovodných fotografií.

O čem se ještě mluví v souvislosti s iPhonem 8? Spekuluje se například o tom, že by iPhone mohl přijít i v měděné zlaté barvě. Výkonný ředitel Foxconnu zase měl uvést, že připravovaný přístroj nebude levný. A další fámy naznačují, že všechny barevné varianty budou mít přední stranu pouze v černé barvě, nikoliv v bílé.

iDrop-News-Exclusive-iPhone-8-FB

Dnes nejčtenější

.