Zavřít reklamu

Dnes se na čínské sociální síti Weibo objevily dvě sady renderů ukazující, jak by mohl vypadat tolik očekávaný iPhone 8. Podle návrhů by měl mít jubilejní model displej od okraje k okraji a vertikální kameru, jak už napověděly i předchozí rendery a makety. A dále rendery znázorňují, v jakých barevných variantách by se mohl iPhone 8 vyrábět.

Z renderů je patrné, že se Touch ID nachází na zadní straně zařízení, tedy těsně pod logem Applu. Doposud totiž není jasné, zda Apple integruje Touch ID pod displej, a tak se spekuluje o tom, že by se mohl snímač otisků prstů objevit v zadní části přístroje, stejně jako to mají některé smartphony s Androidem.

Analytici se domnívají, že další generace iPhonu bude mít sklo v přední i zadní části kvůli bezdrátovém nabíjení. Nicméně snímky ukazují černý model s lesklým povrchem a bílou variantu se stříbrným a zlatým hliníkovým povrchem, jako je tomu u iPhonu 6 a 7.

Další fanoušek ukázal render (třetí obrázek v galerii výše), na kterém je vlajková loď Applu ve čtyřech barevných variantách, a to v černé, stříbrné, bílé a zlaté. Chybí zde populární růžovo-zlatá verze. Z tohoto snímku je zase vidět, že iPhone 8 nemá zadní Touch ID.

iphone 8 fb

Zdroj: 9TO5Mac

Dnes nejčtenější

.