Zavřít reklamu

Na internetu se dnes objevilo další schéma iPhone 8 nebo iPhone 7s, které vypadá skutečně věrohodně, ovšem jeho pravost pochopitelně není možné ověřit. Schéma ukazuje iPhone s vertikálně umístěným dualním objektivem fotoaparátu a Touch ID které se nachází na zadní straně telefonu. Je pravděpodobné, že se jedná o jeden z návrhů, které Apple vyhodnocuje a testuje. Navíc úniky jsou mnohdy způsobeny samotným Apple a je tedy s největší pravděpodobností možné, že Apple sleduje právě diskuse ohledně designu se zadním Touch ID a vertikálně umístěným fotoaparátem, aby na základě diskusí a reakcí na internetu rozhodl, zda je tento design vhodný nebo nikoli.

Některé zdroje pocházející z řad dodavatelů Apple v Číně a okolních zemích tvrdí, že prototyp který Apple testuje je vysoký 149,5mm a široký 72,5mm, což je o něco více než jak je tomu u iPhone 6, jenž má na výšku 138,3mm a šířku 67,1mm. To je však v souladu s tím, že by Apple dokázal při použití displeje přes celý přední panel a jen s minimální nutností zvětšit telefon vytvořit iPhone s 5,5″ displejem, který by však byl pouze o pár milimetrů větší než klasický 4,7″ verze iPhone 7.

Schéma přinesl známý uživatel Twitteru Sony Dickson, který již v minulosti mnohokrát prokázal, že má k únikům součástek a nákresů společnosti Apple blízko a několikrát se skutečně ukázalo, že to co zveřejnil bylo pravdivé. Uvidíme co si Apple nakonec skutečně na podzim letošního roku přichystá, zatím to však vypadá, že bojuje s displejem přes celý přední panel, protože by tím pádem musel Touch ID buď vynechat zcela a nebo jej přesunout na zadní stranu telefonu, což se však podle diskusí pod našimi články nesetká zrovna s pochopením a nadšením. Varianta Touch ID zabudovaného do displeje je pro Apple zřejmě cenově příliš nákladná nebo technicky nerealizovatelná.

iPhone-8-sonny-dickson
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější