Zavřít reklamu

I dnes vám přinášíme nové záběry tolik očekávaného iPhone 8. Na svůj Twitter je přidal opět Benjamin Geskin, který v minulých dnech představil světu například makety chystaného 10,5″ iPadu Pro, který Apple pravděpodobně představí už na červnové WWDC.

Podle videa, které nám velmi zdařile ukazuje telefon ze všech stran, je více než jasné, že fotoaparát bude řešen opravdu vertikálně. Telefon je též podle předpokladů složen ze skleněných zad a displaye proloženým ocelovým rámečkem.

 

V posledních dnech se též velmi čile diskutovalo o Home Buttonu. Ten mohl být v telefonu ztvárněn hned v několika verzích. Pokud jsou Geskinovi informace pravdivé, což lze podle jeho zdrojů předpokládat, bude Home Button implementován v dotykovém displayi. Jeho polohu zřejmě naznačí lehce načrtnuté kolečko na jeho místě.

Tímto krokem se tak nejspíš definitně změní vzhled iPhonu, který už od začátku vytvářelo ono ikonické kulaté tlačítko. Již iPhone 7 však minulý rok naznačil, že se nejspíš tímto směrem bude společnost v následujících letech ubírat.

Otázkou však zůstává řešení Touch ID. Je vcelku jasné, že všechny fámy o umístění této skvělé vychytávky na zádech  byly mylné a Apple nic podobného nechystá. Bude ale odemykání na otisk prstu dostupné jen na naznačeném místě pro Home Button, nebo bude možno použít jako zámek celý display, jak hovořily poslední zdroje?

Svět už zná i přesné rozměry

Technický nákres, který Gesken na svůj Twitter též umístil, nám prozrazuje i rozměry telefonu. Nový iPhone 8 by měl podle všeho mít 70,9 mm šířku, 14,3 cm výšku. Co se týká tloušťky, nová vlajková loď Applu by měla oproti modelu z minulého roku přibrat zhruba 0,4 milimetru, což skoro nepoznáte.

iphone8-concept

Rozhodně stojí za povšimnutí tři pření kamery umístěné na horní straně displaye. Co od této inovace čekat však zatím jasné není. Že by to byla novinka umožňující odemykáni displaye pomocí skenu oční duhovky? Pokud by Apple tuto funkci dokázal vytvořit tak, aby opravdu fungovala (což se o téže funkci u Samsungu moc říci nedá), byla by to jistě zajímavá a vítaná vychytávka.

iphone 8 selfie cam

 

 

Pokud jsou všechny informace a uniklé fotografie pravdivé, můžeme se těšit na zajímavý telefon, kterým pravděpodobně Apple u svých smartphonů zboří doposud zaběhlé zvyklosti. Stoprocentní jistotu budeme mít však až po jeho oficiálním odhalení. Proto se těmito informacemi nechte spíše navnadit.

iphone 8 fb

Dnes nejčtenější

.