Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Někdo se holí do hladka, jinému vyhovují delší vousy. Jenže, co dělat, když je chce mít precizně zastřižené a navíc bez nepořádku? K tomu může pomoci například zastřihovač Philips BT7210, protože po sobě rovnou uklidí. Devadesát procent zastřižených vousů přímo odchytí jeho integrovaný systém odsávání. A má i řadu jiných vychytávek.

Systém Lift & Trim si nejprve postaví všechny vaše vousy do latě a pak je nekompromisně setne. Pro dokonalé oholení díky tomu potřebujete méně tahů a méně času než dříve. Planžety Philipsu BT7210 se navíc samy brousí a pracují s velkou přesností. Pomocí kolečka v rukojeti si pohodlně nastavíte délku strniště od 0,5 milimetru až do 10 milimetrů. Na jedno nabití zvládne i dvacet zastřižení, takže s ním můžete být švihák i v divočině.

Po hodince nabíjení máte k dispozici 75 minut strojového času. Na výběr je ale i tradiční napájení ze sítě. A jestli jste zrovna na cestě do nějakých exotických krajin, žádný problém ‒ strojek si poradí jak s 240, tak se 100 volty. Použít ho zkrátka můžete všude na světě. I tam, kam elektrický proud ještě ani nezavedli. Při napájení z integrované baterie vám indikátor napoví, až bude zastřihovač potřeba znovu dobít.Už máte střiženo? Tak ještě nástavcem pro úpravu v obtížně přístupných místech precizně dokončit knír, vyprázdnit komoru, opláchnout břity pod vodou a vzhůru do světa. Ten totiž patří švihákům s precizně upraveným vousem!

philips
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější