Zavřít reklamu

V květnu loňského roku těsně před zahájením konference Apple WorldWide Developers Conference (WWDC) se objevila zpráva, že Apple pracuje na konkurentovi pro Amazon Echo a Google Home. Zároveň zpráva přinesla informaci o tom, že cupertinská společnost představí Siri SDK pro vývojáře. Nicméně poté vedení Applu prozradilo, že na svém to-do listu nemá žádné zařízení podobné Amazonu Echo. A přitom ještě v září loňského roku se říkalo, že inteligentní reproduktorové zařízení s logem nakousnutého jablíčka vstoupí do testovací fáze.

Podrobností o podobném zařízení je málo, ale nyní se Sonny Dickson podělil na svém Twitteru o několik klíčových informací, které určitě stojí za zmínku. Podle něj by mělo být zařízení už dokončeno a mělo by být uvedeno na trh pod názvem „Siri/AirPlay“. Zařízení by dokázalo pouštět hudbu a podcasty přes Wi-Fi podobně jako jeho konkurenti.

Sonny Dickson také prozradil, že produkt bude mít vlastní variantu iOS a že bude mít vestavěnou určitou formu Beats technologie. Bohužel, podrobnější informace zatím nejsou známé.

Digitální osobní asistentka Siri rozšířila už svou působnost z iPhonu do Apple Watch, Apple TV i macOS. Inteligentní reproduktor, který bude disponovat také hlasovou asistentkou Siri, je způsob, jak se Siri dostane dál do světa.

amazon echo
Zdroj: Amazon

Zdroj: iPhoneHacks

Související články

Dnes nejčtenější