• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Mrkněte, jak vypadá Apple Park jen měsíc před slavnostním otevřením

  Poslední záběry drona zachycují, jak postupuje výstavba Apple Parku. Sice bylo koncem února zveřejněno video ukazující změny za uplynulý měsíc, ale během posledního týdne došlo k výraznému pokroku ve stavbě, což je zaznamenáno v tomto videu. Apple Park už je takřka hotový, pouze se dolaďují poslední detaily.

  Společnost Apple dne 22. února oznámila oficiální název tohoto sídla – Apple Park. Jako čest památce Steva Jobse se bude uprostřed Apple Parku nacházet divadlo zvané Steve Jobs Theater s hledištěm pro tisíc diváků s kovovou střechou z uhlíkových vláken.

  Sídlo cupertinské společnosti je šetrné k životnímu prostředí, přičemž využívá energie ze solárních farem, palivových článků a dalších obnovitelných zdrojů. Solární panely rozmístěné na střechách budov kampusu produkují 17 megawattů energie, což dokáže pokrýt 75 procent energetických požadavků Apple Parku. Zbytek energie dodávají palivové články, jež se podobají těm, které jsou nainstalovány v datovém centru v Severní Karolíně.

  Apple Park se stane největším solárním zařízením na světě, které bude 100procentně poháněno pouze energií z obnovitelných zdrojů. K osvětlení interiéru se používá přirozené světlo a ke větrání zase přirozený vítr.

  Zdroj: Apple Insider

  Leitz

  Diskuze

   Dominik Grodl

   On to už není Apple campus? 😃

   Dominik Grodl

   Tak to jo, já si potom přečtu ten článek, teď nějak nestíhám tak jsem se chtěl zeptat 😃 díky 👍

   Petr Čep

   Chápu ze to cest památce, ale za ty lowe (radši ani neuvazuju kolik to paplo €) se mohla mit jídlo (kvalitní jídlo)celá Afrika a možná i další kontinenty na cely rok.. podporuju nakousnute jablko, ale …

   Martin Kalod

   Tohle je přitažený za vlasy.. Stejně tak Vy jste nemusel koupit koblih s pivem ale mohl jste si koupit rohlík a natočit vodu z kohoutku, a zbytek věnovat do afriky..

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online