Zavřít reklamu

Velice nevšední zážitek si odnesli návštěvníci jednoho z francouzských oficiálních Apple obchodů. V neděli dopoledne se totiž v nákupním centru Terrasses du Port, které leží v jihofrancouzském Marseille, objevil z ničeho nic Tim Cook. Bez jakéhokoliv předchozího ohlášení a bez jakýchkoliv příprav. Z ničeho nic se v prodejně objevil a začal se bavit s návštěvníky a posléze také se zaměstnanci. První fotografie této nečekané návštěvy se objevily okamžitě na sociálních sítích a během dopoledne se pak objevily ještě další. 

Podle informací od zaměstnanců se jednalo o nehlášenou návštěvu, jelikož o ní nikdo z obchodu nevěděl. Apple Store v nákupním centru Terrasses du Port byl otevřen v loňském květnu a jedná se o celkově dvacátý App Store ve Francii.

Tim Cook si během návštěvy celý obchod prošel, několikrát si popovídal s návštěvníky a poté zavítal také mezi zaměstnance, kterým se nějakou dobu věnoval. Vše doprovázelo mohutné focení a některé fotky si můžete prohlédnout níže. Jeho odchod byl doprovázen hromadným potleskem od všech přítomných.

Logicky se spekulovalo o tom, proč se Tim Cook objevil zrovna na jihu Francie. V loňském roce se několikrát psalo, že Apple plánuje výstavbu nového výzkumného centra v Grenoblu, které se bude zaměřovat na vývoj zobrazovacích senzorů a technologií pro iOS. Poslední informace hovořili o tom, že Apple do tohoto centra hledá zhruba 30 nových zaměstnanců. Grenoble je ovšem od Marsseille vzdálený téměř 300 kilometrů. Je tedy možné, že si Cook zajel jen tak na výlet.

Zdroj: Macrumors

Dnes nejčtenější

Další články