Zavřít reklamu

Japonský blog Mac Otakara přichází se zprávou, která absolutně nekoresponduje se všemi dosavadními informacemi. Nicméně Mac Otakara je spolehlivý zdroj, který se v minulosti již několikrát ukázal jako spolehlivý a přišel například i se zprávou, že Apple chystá Jet Black variantu iPhonu 7 a 7 Plus, což byla správná informace.

Nyní blog tvrdí, že Apple příští rok představí iPhone 7s a iPhone 7s Plus, které nabídnou naprosto stejný design jako současné modely. Změny proběhnou jen uvnitř zařízení, což znamená hlavně to, že máme čekat nový procesor Apple A11. Na tyto změny jsme zvyklí u všech „S“ modelů, ovšem letos tomu mělo být mimořádně jinak.

Mac Otakara ještě uvádí, že iPhone 7s a 7s Plus přijdou v nové barevné variantě. Vedle současné Black, Jet Black, Silver, Gold a Rose Gold se prý postaví ještě červená. Zdali bude lesklá nebo matná ale blog nespecifikoval.

Hned několik na sobě nezávislých zdrojů posledních pár měsíců tvrdí, že Apple příští rok představí tři nové iPhony, včetně 4,7″ a 5,5″ modelu s tradičním LCD displejem. Větší prémiový model by měl nabídnout OLED displej a skleněné tělo. Nicméně zprávy se liší v tvrzeních, co jednotlivé modely nabídnou.

Objevily se ale i informace, že kromě nových iPhonů ukáže Apple i aktualizované současné iPhony 7, což by mohly právě zmírňované iPhony 7s, o kterých Mac Otakara mluví. Japonský blog ještě dodává, že iPhone 7s i 7s Plus se pochlubí bezdrátovým nabíjením, což by mohla být právě jedna z aktualizací, o které mluvily předchozí zprávy. Tyto modely by měly být výrazně levnější a měly by se prodávat vedle nového iPhonu 8.

Jak to ale celé ve skutečnosti bude si budeme muset ještě počkat. Apple by měl již tradičně ukázat své nové telefony v září příštího roku. Je ovšem jisté, že se během čekání objeví ještě spoustu informací od různých zdrojů, které nám plány Applu opět přiblíží.

iphone-7s-red-fb

Dnes nejčtenější

.