Zavřít reklamu

S blížícím se předpokládaným datem představení nových iPhonů se množí nejen dohady a fámy, ale i nejrůznější úniky. Nejnovější fotografie, které se dostaly do rukou redaktorů serveru 9to5Mac, ukazují údajný iPhone 7s, tedy jeden ze tří modelů, které mají být letos představeny.

iPhone 7s bude s největší pravděpodobností pokračovat v linii svého předchůdce, kterým je iPhone 7. Jediným rozdílem mezi oběma modely, který je na fotografiích vidět, je skleněná zadní část namísto hliníkové. Spekuluje se i o tom, že chystané modely budou podporovat bezdrátové nabíjení.

Nejvíce pozornosti veřejnosti i médií si ale získal iPhone 8. Zatím není jasné, jak vlastně nový, revoluční model společnost Apple pojmenuje, předpokládá se u něj však zcela nový design, OLED displej od okraje k okraji a řada prémiových funkcí – včetně „prémiové“ ceny.

Kromě zcela nového modelu by ale Apple měl oznámit i dva další modely iPhonu, které by měly tvořit nadstavbu současného iPhonu 7. Spekuluje se například o tom, že bude vydán iPhone 7s s procesorem A11 pro lepší výkon, kde základní variantu – co se paměti týče – bude tvořit 64GB model.

Jednou z hlavních nových funkcí by ale mělo být bezdrátové nabíjení, umožňující uživatelům nabíjení na speciální podložce namísto Lightning kabelu. Právě bezdrátové nabíjení by mohlo být důvodem, proč by iPhone 7s a iPhone 7s Plus měly mít skleněnou zadní část. Na nejnovějších fotografiích si můžeme kromě skleněných zad všimnout i absence linií antény.

Až na tyto rozdíly se po estetické stránce iPhone 7s příliš nezmění, a změnit by se příliš neměla ani cena, za kterou se bude prodávat – odhady hovoří většinou o 650 a 769 dolarech, zatímco cena iPhonu 8 bude nesrovnatelně vyšší. Všechny tři modely by měla společnost Apple představit v září.

iphone-7s-vertical-dual-camera-fb

Zdroj: 9to5Mac

 

Dnes nejčtenější

.