Zavřít reklamu

iPhone 7 a 7 Plus začíná být již zaběhlým modelem a pokud se nestane vyloženě nějaká tragédie, příliš pozornosti už mu věnovat nebudeme. Ačkoliv to jsou jen dva měsíce od jeho představení, pozornost se již nějakou dobu ubírá směrem k jeho nástupci. iPhone 8 by měl být totiž tím revolučním telefonem, který uživatelé letos nedostali. Apple přešel na tříletý vývojový cyklus iPhonů a za rok má přijít ta bomba, která všechny ohromí. První informace začaly prosakovat již v létě, před několika dny se pak objevilo několik, na sobě nezávislých, zdrojů, které tvrdily že nový iPhone 8 dorazí ve třech velikostech. Nyní máme první obrázky.

Jedná se samozřejmě o rendery založené na předpokladech a dosavadních dohadech. Je otázkou, zda-li nějaký funkční prototyp v současné době vůbec existuje. Jestli ano, je velice dobře uschován ve vývojovém centru v Cupertinu. Autorem renderů je lotyšský grafický designer Veniamin Geskin a na snímku ukazuje tři plánované velikosti iPhonu 8 tak, jak je předpovídaly reporty z posledních týdnů.

iphone 8

Jedná se tedy o 4,7″ model, 5″ model a 5,5″ model. Kromě velikostí telefonů také víme to, že by se mělo jednat o víceméně bezrámečkovou konstrukci (u jednoho z modelů možná podobnou té, jako je u telefonů řady Edge od Samsungu). iPhone 8 by měl být také prvním modelem, který nebude obsahovat fyzický Home Button. Všechny tyto předpoklady grafik zapracoval do svého konceptu a na výsledek se můžete podívat sami. Pokud by podobně nový iPhone 8 opravdu vypadal, málo kdo se bude zlobit.

iphone 8
iphone-8-no-home-button-fb

Zdroj: BGR

Související články

Dnes nejčtenější

.