Takhle by měl vypadat iPhone 8 ve třech různých velikostech

iPhone 7 a 7 Plus začíná být již zaběhlým modelem a pokud se nestane vyloženě nějaká tragédie, příliš pozornosti už mu věnovat nebudeme. Ačkoliv to jsou jen dva měsíce od jeho představení, pozornost se již nějakou dobu ubírá směrem k jeho nástupci. iPhone 8 by měl být totiž tím revolučním telefonem, který uživatelé letos nedostali. Apple přešel na tříletý vývojový cyklus iPhonů a za rok má přijít ta bomba, která všechny ohromí. První informace začaly prosakovat již v létě, před několika dny se pak objevilo několik, na sobě nezávislých, zdrojů, které tvrdily že nový iPhone 8 dorazí ve třech velikostech. Nyní máme první obrázky.

Jedná se samozřejmě o rendery založené na předpokladech a dosavadních dohadech. Je otázkou, zda-li nějaký funkční prototyp v současné době vůbec existuje. Jestli ano, je velice dobře uschován ve vývojovém centru v Cupertinu. Autorem renderů je lotyšský grafický designer Veniamin Geskin a na snímku ukazuje tři plánované velikosti iPhonu 8 tak, jak je předpovídaly reporty z posledních týdnů.

iphone 8

Jedná se tedy o 4,7″ model, 5″ model a 5,5″ model. Kromě velikostí telefonů také víme to, že by se mělo jednat o víceméně bezrámečkovou konstrukci (u jednoho z modelů možná podobnou té, jako je u telefonů řady Edge od Samsungu). iPhone 8 by měl být také prvním modelem, který nebude obsahovat fyzický Home Button. Všechny tyto předpoklady grafik zapracoval do svého konceptu a na výsledek se můžete podívat sami. Pokud by podobně nový iPhone 8 opravdu vypadal, málo kdo se bude zlobit.

iphone 8

Zdroj: BGR

|
10
Leitz

Diskuze

  Predpokladám, že budú predstavené 3 iPhony o veľkosti súčasných SE, 7 a 7 Plus. Akurát uhlopriečka obrazovky bude väčšia o súčasný rámik. Pri 6 zistili, že bez menšieho iPhonu to nejde, ale nemalo pre nich význam vyvíjať zhodný dizajn (hlavne čo sa vnútrajšku týka), tak pripravili SE, kde stačilo len nahradiť niektoré komponenty. Keďže iPhone 8 bude mať nový dizajn, Apple môže od začiatku pracovať na 3 veľkostiach. Do ruky, do vrecka a do kabelky. 🙂
  Pri 8 asi nie, ale v takom peknom roku 2020 by sme sa mohli dočkať aj displeja po celej prednej ploche.

  Reagovat

  Tenhle týden psali, že by snad příští rok měl přijít „iPhone, který chtěl Jony Ive vždycky vytvořit“ což prý bude znamenat esteticky jako iP 4S, vyrobený buď z ohýbaného skla nebo z  transparentní zirkoniové keramiky, s OLED displayem, buď okraj-okraj nebo bude „wrap around“ 😀 a bude prý v sobě mít Touch ID i Home Buttom… no tak uvidíme 😀

  Reagovat

  Ať nejste zklamaný. Co  přinesl revolučního v iOS 10 nebo v Mac 10.10? Stejně dopadne iPhone. Jenom další drobná evoluce která prodraží iPhone o cca 1000 Kč.

  Reagovat

  Pokud bude mit iPhone 8 5 palcu displej tak to bude super.Vzdycky jsem si rikal proc nema a chtel jsem u iPhonu displej 5palcu.Je to pro me velikost akorat.Ani maly ani velky.Snad to tak bude.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Další články

Leitz