Zavřít reklamu

Od vydání iPhonu 7 uplynulo jen několik málo týdnů, to ovšem nebrání tomu, aby se začaly objevovat první kusé informace o tom, jak bude vypadat jeho nástupce. Ten by se měl jmenovat iPhone 8 a do dnešního dne se o něm psalo více, než je obvyklé. První informace o nadcházejícím modelu se začaly objevovat již přes léto, tedy několik měsíců předtím, než Apple vydal iPhone 7. Není to náhodou, iPhone 8 má být totiž poměrně „revolučním“ zařízením, se kterým Apple přinese mnoho novinek, které do té doby měla jen konkurence.

Nyní se objevila další série informací o tom, jak bude nadcházející iPhone vypadat. Zdrojem je jeden z čínských dodavatelů, který by měl být obeznámen s tím, jak se vývojové plány nového iPhonu vyvíjí. S informacemi přišel japonský server Nikkei. Podlě těchto informací se příští rok dočkáme třech nových modelů s tím, že všechny budou vyrobeny z prémiových materiálů. Všechny tři varianty by měly disponovat skleněnými zády, což je změna oproti předchozím informacím, kdy měl být skleněný pouze jeden „prémiový“ model.

Tři varianty značí tři různé velikosti a to 4,7″, 5″ a 5,5″. Jeden z těchto modelů by měl být „prémiový“ tím, že nabídne bezrámečkový displej (ala Edge verze od Samsungu) využívající technologie OLED. Zbylé dva modely si budou muset vystačit s klasickým LCD displejem. Všechny varianty budou využívat skleněných panelů od společnosti Biel Crystal Manufactory a Lens Technology in China. Tyto panely pak budou spojeny hliníkovým tělem.

iphone-8-no-home-button-fb

Zdroj: Macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.