Zavřít reklamu

Dnes se podíváme na další hub pro nový MacBook Pro, který vylepšuje konektivitu nového modelu na úroveň toho staršího. O různých rozbočovačích a adaptérech jsme psali již několikrát. Tento se tak zařadí do poměrně dlouhé fronty již zmíněných modelů. V tomto případě se opět jedná o Kickstarter kampaň, za kterou však pro jednou nestojí žádný startup, ale společnost, která se výrobou tohoto typu příslušenství zabývá nějakou dobu. Jedná se o společnost HyperDrive a na Kickstarter šli se svou novinkou s názvem Compact Thunderbolt 3 Hub. 

Kickstarter kampaň si můžete prohlédnout zde. Ačkoliv do jejího konce zbývá ještě více než 40 dní, už nyní je téměř dvojnásobně zaplacená. Podobné huby a rozbočovače jsou očividně populární. V tomto případě se není čemu divit, jelikož HyperDrive Compact Hub vypadá parádně a je napěchovaný funkcemi. Vezměme to ovšem popořadě.

Retailová cena produktu bude 99 dolarů. V rámci Kickstarter kampaně je však možné zakoupit produkt za polovinu, resp. 69 dolarů (verze za 49 dolarů je již bohužel vyprodaná). Za tuto cenu dostanete malý hliníkový adaptér, který využije oba USB-C porty na levé straně vašeho nového MacBooku Pro. Nabídne ovšem podstatně víc, než vám sebere.

Hub obsahuje HDMI port (1080/60 a 4k/30), Thunderbolt 3, USB-C, čtečku SD karet, čtečku Micro SD karet a 2x USB 3 typ A. To všem při zachování velmi kompaktní velikosti. Hyper Drive nabízí svůj hub ve dvou barevných variantách a to Space Grey a Silver. Váha je zanedbatelných 34 gramů. Rozesílání hotových produktů začně okolo jara 2017.

hyperdrive-fb

Zdroj: BGR

Dnes nejčtenější

.