Zavřít reklamu

Včera jsme psali o řešení, kterým jde navrátit legendární MagSafe port do nového MacBooku Pro. Jedná se o příslušenství od společnosti Griffin, která s ním přišla v reakci na vydání Retina MacBooku. Jak se ukázalo, s novými MacBooky Pro funguje také dobře, až na drobný problém s 15″ modelem. Griffin ovšem není jedinou společností, která nabízí vlastní verzi MagSafe řešení. Na Kickstarteru se objevil další produkt – Snapnator, který přináší funkci MagSafe v miniaturním balení. 

Princip produktu je stále stejný. Do USB-C zapojíte jednu část, ke které se pak magneticky připíná zbytek. Stačí spojit a náhrada za původní řešení od Applu je na světě. Na rozdíl od konkurenčního produktu od Griffinu zvládne Snapnator nabíjení až 87W, tudíž zvládne bez problémů nabíjet i větší z nových MacBooků. Jeho použití se ovšem nevztahuje pouze na zařízení od Applu. Bude fungovat ve všem, co obsahuje USB-C port.

Podle toho, jak to s projektem momentálně vypadá je jasné, že se jejich cíl kampaně splní. V současné chvíli už jsou pár tisíc dolarů nad požadovanou částkou. Základní tier, který obsahuje jedno nabíjecí kombo, vyjde na 30 dolarů. Ceny se dále zvedají s tím, jaké příslušenství k produktu dostanete. Vyšší pledge obsahují různé redukce a další rozšířené konektory. Veškeré informace o kampani, jednotlivé pledge a další podmínky najdete zde.

snapnator1
snapnator2

Zdroj: 9to5mac

Dnes nejčtenější

.