Zavřít reklamu

Výbušná novinka od Samsungu plní články webů a jiných médií už docela dlouhou dobu. Pokud jste nežili v posledním měsíci v jeskyni, určitě jste zaznamenali zprávy o vybuchující vlajkové lodi, v podobě telefonu Galaxy Note 7. Celá kauza se táhne už od vydání a i přes to, že se Samsung snaží o nápravu, stále se to příliš nedaří. Jednak mnoho uživatelů na svolávací akci z vysoka kašle – a to i přes to, že se je Samsung snaží donutit softwarovým omezením telefonu, a co je možná ještě horší, objevily se informace, že i vyměněné telefony nejsou tak úplně v pořádku.

Uživatelé z celého světa hlásí další problémy s telefony, které už za sebou mají oficiální výměnu. Jeden z postižených uživatelů si stěžuje, jak reprodukoval Korean Herald, že se jeho nový Note 7 vybíjel tak rychle, že mizelo téměř procento baterie za sekundu. Během tohoto rapidního vybíjení se telefon také velice přehříval. Po dosažení 1% baterie už telefon nebyl schopný nabít více než 10% kapacity baterie. Technik v servisním středisku Samsungu následně odmítal telefon dále nabíjet, jelikož se bál případné exploze.

Další rapidní ztrátu kapacity baterie zaznamenal Jihokorejec Lee, jehož Note 7 se vybil z 75% na 49/ za 39 minut. Podobné zkušenosti se začínají objevovat čím dál častěji. Vypadá to, že noční můra jménem Note 7 pro Samsung ještě zdaleka nekončí.

samsung-galaxy-note-7-fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Zdroj: KoreanHerald

Související články

Dnes nejčtenější