Zavřít reklamu

Samsung si bezpochyby myslel že jeho noční můra skončila okamžikem, kdy svolal Note 7 na výměnu a zákazníkům za ně dal nové telefony, které taktéž poslal všem prodejcům. Bohužel jak se zdá tak není všem černým dnům konec. Pětadvacetiletý Hui Renjie si objednal svůj opět prodávaný Samsung Galaxy Note 7 v neděli tento týden a ještě ten den jej dostal. Nicméně když jej nechal nabíjet přes noc, opět o něj přišel.

Z telefonu začal vycházet černý kouř a následně se objevil oheň, který popálil nejen samotný Note 7, ale co je pro milovníky Applu nejhorší, tak poškodil také MacBook Pro, u kterého byl nabíjen. Otázkou je, zda se jedná o stejný problém, který děsil Samsung v minulých týdnech nebo zda se prostě jen rozhodl Note 7 udělat teroristický čin, když se dostal do blízkosti MacBooku.

Samsung uvedl, že kontaktoval zákazníka a v současné době řeší, co se stalo a jak problém nastal. Bohužel se zdá, že problém je skutečně v novém telefonu, protože se diskusní fóra Samsungu plní informacemi o tom, že nové telefony ztrácí rychle energii v baterii a přehřívají se. Samsung však uvedl, že se jedná o ojedinelé případy a nesouvisí s baterií v telefonech.

160927142551-samsung-note-7-fire-1-780x439-780x439
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

*Zdroj: cultofmac.com

Témata:

Související články

Dnes nejčtenější