Zavřít reklamu

iPhone 5se concept 3
Nový 4palcový iPhone SE, který by měl Apple představit už za několik dní, nabídne nakonec zajímavější hardware, než se původně čekalo. Novinka by totiž měla být vybavena stejně, jako nejnovější iPhone 6s. Minimálně by se podle nejnovější zprávy měl iPhone SE pochlubit stejným fotoaparátem s možností natáčet videa ve 4K rozlišení, a to díky 12-megapixelovému snímači.

Apple podle informací totiž v současné době natáčí reklamu v New Yorku, která se točí kolem nového 4″ iPhonu. Reklama se soustřeďuje hlavně na možnost nahrávat s novým smartphonem videa ve 4K rozlišení, a tak je v podstatě jasné, že Apple použije fotoaparát z iPhonu 6s.

Prozatím můžeme jen spekulovat, zda kalifornská společnost reklamu ukáže už při keynote nebo zda se objeví až později na oficiálním YouTube kanále. Zaměstnanci Applu prý reklamu natáčejí kompletně na iPhone SE ve 4K a chtějí tak ukázat jeho sílu v tvorbě videa, která by měla zájemce o telefon oslovit. Zrovna reklama v tomto stylu by se Applu hodila přímo při keynote, kdy bude telefon ukazovat, jelikož po ukázce videa jen prohlásí, že bylo kompletně natočeno novým iPhonem, jako to Phil Schiller udělal, když v září na pódiu ukazoval fotografie z iPhonu 6s.

Kromě nového fotoaparátu by měl iPhone SE disponovat nejnovějším procesorem A9 a koprocesorem M9, NFC pro Apple Pay, možností pořizovat Live Photos a o něco málo větší baterií. Prozatím nevíme, zda novinka nabídne větší RAM a lepší přední fotoaparát. Je ale potvrzené, že se iPhone SE nepochlubí novým 3D Touch displejem.

Apple novinku představí již nadcházející pondělí 21. března po boku 9,7″ iPadu Pro, nových modelů Apple Watch a pravděpodobně i dalších novinek.

iPhone SE iPhone 5se FB

*zdroj: appleinsider

Dnes nejčtenější

.