Zavřít reklamu

Xiomi smartwatch (kopie)Čínské Xiaomi nejspíše tento týden oznámí práci na vlastních chytrých hodinkách. Už před rokem viceprezident Xiaomi Hugo Barra tak trochu naznačil, že nevylučují do budoucna práci na chytrých hodinkách. A teď je to tady! Je vidět, že v Xiaomi se rádi angažují na trhu wearables. Jen, co právě představili druhou generaci svého fitness náramku Xiaomi MiBand 1S, tak se chystají na chytré hodinky. Uvidíme, zdali to bude dobrý tah.

Něco mi říká, že Xiaomi vsadí především na funkčnost a budou se chtít vejít do cenovky pod 5 tisíc korun. Samozřejmostí pak bude sportovně laděný silikonový pásek a hliníkové tělo nebo nerezově tělo. Samozřejmě se jedná pouze o moje domněnky, které jsou podložené pouze mojí předchozí zkušeností s produkty značky Xiaomi.

Hodinky by měly být oficiálně představeny 24. listopadu, tedy v úterý, na konferenci, kde bude mimo jiné představen i dlouho očekávaný phablet Xiaomi Redmi Note 2 Pro se čtečkou otisků prstů na zádech. O hodinkách vlastně nic nevíme, na čemž je vidět, že si Xiaomi umí uhlídat zdroje. Můžeme odhadovat, že hodinky budou kompatibilní s iOS, protože podobně na tom jsou i náramky MiBand. Dále pak bude jasné, že se Xiaomi bude snažit smrsknout cenu co nejníže, zkrátka tak, jak je jejich dobrým zvykem. Já jednoznačně věřím, že se hodinky povedou, protože XIaomi je firma, která nás naučila pohlížet na čínský trh úplně jinak, než tomu bylo dříve. V úterý vás budeme samozřejmě o všem podstatném informovat.

Xiomi smartwatch

Zdroj: gforgames.com

Související články

Dnes nejčtenější

.