Zavřít reklamu

iPad-Pro-Smart-Keyboard-250x165Apple dnes oficiálně oznámil, že iPad Pro bude k dispozici od 11. 11. 2015 a to ve více než 40 zemích světa včetně ČR. iPad bude dostupný od 11. listopadu v rámci objednávek s tím, že do konce týdne by pak měl být také u prodejců APR a skladem v online Apple Store v ČR. Co se týká SR tisková zpráva sice přesné datum uvedení pro Slovensko nedefinuje, ovšem APR prodejci v SR slibují, že se jej dočkáme již brzy, patrně tento týden.

„Reakce vývojářů na iPad Pro byla neuvěřitelná a my jsme rádi, že se iPad Pro dostane do rukou zákazníků po celém světě již tento týden,“ uvedl Philip Schiller Apple Senior Vicepresident pro celosvětový marketing Applu a dodal. „iPad Pro je nejsilnější iPad, který jsme kdy vytvořili a dává uživatelům možnost být ještě více kreativní a produktivnější s epickým 12,9″ displejem, výkonným 64-bit A9X čipem a Apple Pencil nebo novou Smart Keyboard. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co zákazníci s iPad Pro dělají.“

iPad Pro bude dostupný v barvách Silver, Gold a Space Gray, Smart Keyboard pak v antracitově šedé barvě. iPad Pro a Apple Pencil budou stejně jako Smart Keyboard dostupné od 11. 11. 2015 v rámci objednávek v čr a dalších více než 40 zemích včetně Rakouska, Maďarska nebo Německa. U prodejců bude pak dostupný od 13. 11. 2015!

iPad Pro Pencil

 

 

Související články

Dnes nejčtenější

.