Zavřít reklamu

indaput car dockTisková zpráva: Česká firma Thorn představuje originální auto držák pro zařízení Apple iPhone. Kromě oblíbených, precizně zpracovaných dřevěných krytů, Docku nabízí Thorn nově auto držák z ořechu. Držák je určený zákazníkům, kteří milují dřevo. Chtějí se odlišit od davu přírodní alternativou k běžným plastovým držákům z Číny. Výrobky značky Thorn z pevného a kvalitního dřeva se vyrábějí zcela ručně. Dřevo pochází z Krkonoš, ze zcela obnovitelných zdrojů. Držák pro vašeho digitálního společníka pořídíte od 1890,- Kč.

Hlavní předností auto držáku Thorn spočívá v designu, který je jedinečný, zaujme na první pohled. „Spolupracujeme s českými řemeslníky. Chceme, aby lidé cítili kvalitu a chuť, která vychází z českých rukou,“ říká Mirek Taller z firmy Thorn. „Plastové držáky možná také splní svůj účel, příliš parády s nimi ale neuděláte,“ dodává Taller z Thornu. V nabídce Thornu najdete pouze přírodní, precizně vyrobené produkty s důrazem na krásu, detaily i funkčnost. Díky použití přírodních materiálů jsou naše držáky šetrné k životnímu prostředí. Každý držák se vyrábí několik dní, během nichž se výrobek postupně brousí, namáčí, olejuje a obrušuje laserem, aniž by ztratil své přirozené vlastnosti a barvu. Použité dřevo pochází přímo z Krkonoš. Kompletní výroba, včetně broušení, natření přírodním olejem a voskování probíhá v centru Prahy, kde se nachází dílna.

Indaput dock
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

To pravé ořechové
Každý držák Thorn, který nese jméno „Titulaire“ se skládá ze tří dílů. Součástí stojánku je certifikovaný nabíjecí kabel, tedy můžete ihned nabíjet. Tedy žádná složitá instalace. Můžete použít pro iPhone 5/5S a iPhone 6/6S. Na držák se vztahuje celoživotní záruka i na mechanické poškození.

Indaput (19 of 28)
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

O společnosti Thorn:
Společnost Thorn vznikla na podzim roku 2012 a zaměřuje se na výrobu příslušenství z přírodních materiálů pro mobilní telefony a tablety Apple. Velice oblíbený je dřevěný kryt pro iPhone se zakázkovým gravírem. Tým nadšených českých výrobců si klade za cíl změnit vnímání příslušenství pro mobilní telefony a tablety Apple. Navíc chystá novinka do bytového příslušenství. Už dnes si můžete objednat stylový Blok nebo Diář z pravého jasanu.

indaput
Zdroj: Redakce Letem světem Applem - Apple magazín

Související články

Dnes nejčtenější