Zavřít reklamu

InnerexileVětšina obalů se vás snaží zaujmout na první pohled svým designem. InnerExile Hydra na to však jde zcela opačně, snaží se telefon sice ochránit, ale nijak nezměnit jeho vzhled. Jedná se o velice tenký průsvitný obal, který se snadno nasazuje na telefon a slouží především jako ochrana proti škrábancům. Samozřejmě však také zpevňuje samotnou konstrukci iPhonu a tak jej chrání taktéž při pádech. Pojďme se podívat na tento minimalistický kryt podrobněji.

InnerExile Hydra je průhledný obal, který je pro dámy možné koupit také provedení s růžovým nádechem. Obal nemá žádné spoje nebo cokoli, co by rušilo jeho vzhled a především pak vzhled vašeho telefonu. Vzhledem k tomu, že materiál, ze kterého je vyroben není klasický plast, ale připomíná spíše lexan, je nasazování a sundávání velice snadné a i kdybyste z jakéhokoli důvodu potřebovali obal nasazovat několikrát za den, nebudete s tím mít problém.

Podobné obaly však trápí jedna zásadní negativní vlastnost, lehce se poškrábou a iPhone v poškrábaném obalu vypadá snad ještě mnohem hůř než poškrábaný iPhone. Pánové z InnerExile si však řekli, že by mohli využít nejmodernější technologie a když už se nějaký ten škrábanec a obalu objeví, bylo by fajn, kdyby zase sám zmizel. Díky nanotechnologii dokáže obal sám regenerovat a odstranit škrábance, které jsou největším problémem podobných obalů, ovšem skutečně to funguje? Ano!

InnerExile Hydra

Pády ho nezničí a škrábance sám opraví
Materiál ze kterého je Innerexile vyroben je velmi podobný Lexanu, který jistě velmi dobře zná každý RC modelář. Nejedná se ani o plast, ani o gumu, ale o materiál, který je sice na první pohled pevný jako plast, ale při dotyku zjistíte, že má vlastnosti pevné gumy. Díky tomu je prakticky nemožné jej zničit. Obal vydrží extrémní ohnutí a při pádu je pak defakto jedno z jaké výšky obal hodíte na zem, pokud pád zvládne telefon, pak obal taky. O samotný obal se tedy rozhodně obávat nemusíte a to nejen při pádu, ale také při poškrábání. Menší škrábance totiž dokáže do 30 vteřin sám opravit.

Při testování jsem zjistil, že oprava skutečně funguje na šrámy způsobené nošením v kapse s klíčem nebo při běžném kontaktu se stolem na kterém je nějaké smítko a vy po něm telefonem pohybujete. Při podobných situacích se snadno na obaly objeví škrábance, ty však skutečně zmizí. Pokud se rozhodnete udělat do obaly rýhu například nožem, pak se sníží po zhruba minutě její viditelnost na minimum, ale když je rýha hluboká, tak ji na obalu zkrátka najdete. Musíte se však snažit udělat skutečně takovou rýhu, kterou obal nedokáže opravit, při běžném používání jich bude minimum. Obal tak bude stále dávat vyniknout vašemu iPhonu, který nejen že dokonale ochrání před poškrábáním, ale telefon v něm bude vypadat stále skvěle, protože škrábance nepokryjí ani samotný obal.

Resumé
Pokud se vám design iPhone 6 libí a nechcete o něj přijít a přesto chcete telefon spolehlivě ochránit proti poškrábání nebo dalšímu poškození, pak je InnerExile Hydra tou nejlepší možnou volbou, se kterou jsme se v poslední době setkal. Obal vám vydrží stejně dlouho jako samotný iPhone, nijak neznehodnotí jeho design a přitom jej ochrání od škrábanců, které se na hliníkovém povrchu telefonu udělají klidně i během pár hodin používání. Za bonus lze pak pokládat také velmi snadné nasazování a sundávání obalu a také fakt, že máte ničím neomezený přístup ke všem tlačítkům a konektorům.

1975 1983
InnerExile Hydra

Dnes nejčtenější

.