Zavřít reklamu

Podle serveru 9to5mac.com nebude Apple streamovat ani dnešní keynote. Je tak dost dobře možné, že živé streamování keynote bylo jen jednorázovou záležitostí, které Applu poskytlo skvělou příležitost k otestování datového centra, které bude v budoucnu využívat služba iCloud.

Jedinou možností, jak sledovat keynote, je připojit se k jednomu z online přepisů, které zajišťují buď zahraniční blogeři (samozřejmě v Angličtině), kteří jsou přímo přitomni na konferenci nebo přímo stránku Letemsvetemapplem.eu, kde bude online přepis probíhat stejně jako při minulé keynote.

Otázkou je, zda bude keynote plně v režii nového CEO Tima Cooka nebo zda se objeví i zakladatel společnosti Steve Jobs. V zahraničí se již spekuluje, že by mohli keynote odprezenzovat oba s tím, že pro Steva Jobse by šlo o jeho definitivně poslední keynote.

V souvislosti s představením páté generace telefonu iPhone se již spekuluje, že dojde ke zlevnění současných generací mobilních telefonů iPhone. Mobilní telefon iPhone 4 by měl být nově dostupný pouze za 99 USD (samozřejmě pouze s úpisem), iPhone 3GS by měl být s úpisem dostupný zcela zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější