Zavřít reklamu

light-peak-no-dvd-ssd-macbook-pro-2011Spekulace ohledně nové generace Macbooků Pro neustávají. Server Tuaw.com publikoval zprávu, ve které je na reklamním banneru firmy Intel zobrazen neznámý typ notebooku, který je poměrně podobný notebookům, které vyrábí Apple. Je to tedy opravdu skutečná podoba nového Macbooku Pro?

Jak už bylo řečeno, nové Macbooky Pro by měly mít nové Core ix procesory, které by měly mít technologii Sandy Bridge. Tato technologie kombinuje nízkou spotřebu energie a vysoký výkon čtyřjádrového procesoru.

Přibližně před měsícem příšel španělský server FAQ-Mac.com se zprávou, že zkušební vzorky nového Macbooku Pro byly rozdány k testování. Je možné, že na vyobrazeném reklamním banneru je opravdu nová generace Macbooku Pro.

Laptop na přiloženém obrázku je na první pohled mnohem tenčí než současná generace Macbooku Pro.  I když vyobrazený notebook připomíná spíše Macbook Air (ten by měl během několika měsíců dostat Sandy Bridge procesory také), pravděpodobněji je na obrázku právě nový Macbook Pro. Na ploše notebooku je navíc motiv surfaře, který Apple před změnou designu své stránky používal na stránkách, které představovaly Macbooky Pro.

Na první pohled si všimnete především nepřítomnosti tradiční iSight (FaceTime) kamery, nepřítomnosti interní DVD mechaniky (kvůli tloušťce celého notebooku) a odlišného barevného odstínu, který více ladí se současným vzhledem homepage apple.com. Nový Macbook Pro by totiž mohl opustit současné materiály a sklo kombinované s hliníkem by mohly nahradit uhlíková vlákna.

Související články

Dnes nejčtenější

.