Zavřít reklamu

Steve JobsKaždý kdo aspoň trochu čte noviny a nebo se zajímá o Apple zná jméno Steve Jobs. Tento charismatický chlapík(CEO APPLE) je známý tím, že nosí stále svůj oblíbený černý rolák, ošoupané džíny a šedé nevýrazné kecky. Pokusím se vám přiblížit co si máte zakoupit, aby jste byli jako Steve(alespoň vzhledově). Server Gizmodo vypočítal, že rolák+džíny+boty co nosí Steve vyjdou přesně na 458dolarů. Asi si pokládáte stejnou otázku jako já, na miliardáře to není nic moc. Steve je holt výstřední se vším všudy.

Steve's outfit

Černý roláček St. Croix

Stevův rolák je skoro stejně slavný jak on a kdykoliv ho někdo napodobuje, tak si na sebe dá onen černý rolák. Kdo trochu sleduje oblečení ví, že St. Croix vyrábí Golfové oblečení navíc s hedvábí a díky této kombinaci si za něj musíme připlatit, ale i přesto to nejsou šílené částky.

Džíny Levi’s 501

Ošoupané džíny co nosí Steve nejsou žádné jiné než Levi’s, konkrétně model číslo 501 v asi nejslavnější možné barvě Medium Stonewash. Je to nejdéle prodávaný model džín co snad existuje. Když sem psal tento článek a šel kolem mě taťka kouká a říká nejsou to mrkváče Levi’s 501? Tyhle džíny mají opravdu budoucnost a své jméno na trhu bezpečně a pevně si ho drží.

Boty New Balance 992

Tyhle designově obyčejné a nenápadné boty v šedé barvě jsou určeny na běhání. Přemýšlím jestli Steve má rád pohodlý a nebo si chodí večer zaběhat. Přece jen je o Stetovi známo, že si vyrazí do ulic klidně i bos. Dříve Steve nosil model 991, ale dnes ho nahradil 992 bez větších změn.

Jestli se vám nechce prohledávat obchody a hledat oblečení co má Steve je mnohem jednoduší navštívit tento OBCHOD a vše si z něj objednat přes Amazon s pohodlý domova.

Zdroj: Gizdmodo.com, fórum macrumors.com – vlákno steve outfit.

Zajímalo by mě jestli Steve má i jiné oblečení a nebo jen tohle jedno. Spíš to vidím že má ve skříni 15 stejných roláků a jen je střída.

https://youtube.com/watch?v=KjELxcsvCwA

Dnes nejčtenější

.