Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Na trh vstupuje ultimátní magnetický kabel Statik 360 Pro, který oplývá řadou parádních funkcí. Hravě si totiž poradí s napájením prakticky jakéhokoliv zařízení a to díky trojici koncovek konektorů, které lze měnit podle aktuální potřeby. Díky magnetickému systému je celý proces přípravy nesmírně jednoduchý a zabere vám jen několik málo sekund.

Pokud potřebujete nabít například váš iPhone, stačí magneticky přichytit konektor Lightning a máte hotovo. Tento univerzální napájecí kabel konkrétně nabízí 3 magnetické koncovky – Lightning, USB-C a USB Micro-B – zatímco pro vstup používá USB-C a USB-A. Ať už tedy potřebujete napájet cokoliv, věřte tomu, že tento kabel se o vše postará za vás. Díky technologii BlitzCharge dokáže nabíjet výkonem až 100 W, což z něj dělá ideálního parťáka klidně i pro MacBooky. Stejně tak nechybí ani podpora pro přenos dat.

Samotné koncovky si zakládají na dvojnásobné magnetické síle a navíc je lze otáčet o 360°. Tím zajišťují maximální ochranu portu a dokážou tak předcházet poškození, které může být způsobeno náhodným zatažením, trhnutím či překopnutím kabelu. Kabel Statik 360 Pro je proto perfektním společníkem pro prakticky každého uživatele, který si díky jeho schopnostem hravě vystačí s jediným kabelem pro napájení nejrůznějších zařízení. To nejlepší na tom je, že je nyní k dostání za neuvěřitelně nízkou cenu! Statik 360 Pro totiž pořídíte za pouhých 599 Kč.

Kabel Statik 360 Pro zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.