Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Brněnská společnost CubeNest představila své první produkty ke konci minulého roku. Specializuje se především na MagSafe příslušenství, které je kvalitně a designově zpracované. Mezi novinkami můžeme najít barevné varianty stávajících produktů nebo třeba úplné nové produkty jako magnetické stojany na iPad nebo hliníkové podložky pod myš s bezdrátovým nabíjením.

iPad Pro setup

Mezi prvními novinkami jsou barevné varianty stávajících produktů. Konkrétně magnetické bezdrátové powerbanky. Doposud ji bylo možné objednat pouze v šedé barvě. Powerbanku lze nyní také pořídit v dalších čtyřech barvách – zlatá, stříbrná, růžová a horsky modrá. Nejen barevného vylepšení se dočkala 3v1 bezdrátová magnetická nabíječka S310. Její vylepšená verze S310 Pro nabízí rychlonabíjení Apple Watch 7. generace, maximální výkon se zvýšil z 20W na 30W a také nové barevné varianty. Lze si ji zakoupit v bílé, horsky modré a vesmírně šedé barvě.

Magnetické bezdrátové powerbanky

Další novinkou jsou magnetické stojany na iPad. Můžete je využít pro iPad Air 10,9″ 4. generace (2020) a novější, iPad Mini 8,3” 6. generace (2021) a novější, iPad Pro 11” a 12,9” 3. generace (2018) a novější. Zjednodušeně řečeno pro všechny iPady, které již nemají home button. Stojany jsou vyrobeny z kvalitního broušeného hliníku a iPad k nim snadno připojíte pomocí silných magnetů. Jsou skvělý pomocník v kuchyni při prohlížení receptů, v ložnici při sledování filmů, v kanceláři při konferenčních hovorech nebo jako pracovní plocha. Navíc pro iPad Air a pro iPad Pro lze stojan objednat i s integrovanou bezdrátovou nabíječkou kompatibilní s MagSafe na jeho základně.

Magnetický stojan na iPad

Abyste měli vaši výbavu dokonale vyladěnou, připravili si pro vás v CubeNest hliníkové podložky pod myš s bezdrátovým nabíjením, které je samozřejmě kompatibilní s MagSafe. Konkrétně si můžete vybírat ze dvou variant a následně každou variantu v šedé nebo stříbrné barvě. První variantou je ergonomická hliníková podložka pod myš, která díky svému ergonomickému designu uleví vaší ruce při ovládání myši. Druhá varianta je klasická rovná podložka. Využijete je zkrátka všude, kde budete potřebovat pevnou podložku pod myš. Bezdrátová nabíječka na obou podložkách nabije vaše zařízení až 15W.

Hliníková podložka pod myš

Posledními novinkami jsou magnetická bezdrátová nabíječka do auta s černou kůži, která potěší všechny řidiče a PD GaN Adaptér 33W nejen pro všechny cestovatele, který nabízí 1x USB-A a 1x USB-C port. V CubeNest si opět vyhráli především s kvalitou a designem jejich produktů a dali si opravdu záležet, aby vše zapadlo do vaší jablečné výbavy. Barevné powerbanky a nabíječky 3v1 se opravdu povedly a magnetické stojany na iPad jsou skvělým ulehčením každodenních činností.

Všechny novinky CubeNest si můžete prohlédnout zde

Dnes nejčtenější

.