Zavřít reklamu

To, na co mnozí fanoušci kvalitních filmů a seriálů čekají dlouhé měsíce, se již brzy stane realitou. Řeč je konkrétně o spuštění relativně nedávno oznámené služby HBO Max v České republice, díky čemuž se tak u nás dočkáme přílivu řady kvalitních snímků zhlédnutelných legální formou skrze předplatné. Jaká bude jeho cena a kdy přesně odstartuje?

HBO Max cena

Jelikož je HBO Max svým způsobem „jen“ vylepšenou verzí HBO GO, které v České republice a na Slovensku již nějakou dobu běží za 159 Kč měsíčně, není žádným překvapením, že se dočkáme dost podobné cenovky. HBO Max totiž bude na českém trhu dostupné za 199 Kč měsíčně, tedy o 40 Kč dráž než současné HBO GO. Cenou se tedy vyrovná například základnímu Netflixu.

HBO Max datum spuštění

Příliš dlouho čekat naštěstí nebudeme. HBO totiž na svých oficiálních stránkách oznámilo, že službu v Česku spustí už 8. března – tedy za zhruba měsíc. Brzkému spuštění se nelze příliš divit, jelikož před pár dny oznámilo konkurenční Disney svůj plán spustit svou službu Disney+ v České republice v průběhu léta, na což mnozí uživatelé reagovali právě tak, že z HBO GO přejdou na Disney+. HBO tak pravděpodobně chce rychlým spuštěním Max verze jejich plány zmařit. Zda se mu to podaří je nicméně otázkou, jeho videonabídka je totiž přeci jen jiná.

Dnes nejčtenější

.