Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Myslet na ochranu je důležité. U iPhonu to platí o to víc. Jeho moderní a skvělý displej má totiž pouze jedinou chybičku – stejně jako u všech mobilů se může při pádu poškodit. Ochranné sklo pro iPhone je „must have“ položka, která stojí jen pár stovek a spolehlivě ochrání váš displej před poškrábáním a prasklinami. 

Všechny údery nebo pády sklo absorbuje místo displeje. Pravděpodobně vám při tom také praskne, displej ale zůstane v pořádku a sklo se dá při velkém poškození vyměnit.

Jaké sklo vybrat pro iPhone?

Pro iPhone můžete vybírat z mnoha druhů skel, od laciných napodobenin až po prémiová skla, která téměř nic neváží.

3D Tvrzené sklo na iPhone 12 a iPhone 12 Pro - 6
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Ekonomickou a kvalitní variantou je 3D tvrzené sklo CLASSIC. Za cenu tří stovek získáte sklo, které perfektně sedí od kraje ke kraji a nijak nenaruší komfort používání přístroje. Doléhá i do zakulacených rohů displeje a kryje 100% jeho plochy. Poměr cena/výkon je u tohoto skla nejlepší na trhu. Posuďte sami:

Nejdůležitější vlastnosti

  • Maximální odolnost 9H
  • Tloušťka pouze 0,3 mm
  • Precizní výřezy a krytí zaoblených okrajů displeje
  • Kompatibilní s většinou ochranných krytů na iPhone!

3D tvrzené sklo CLASSIC nabízí maximální odolnost 9H, která zachrání váš displej i při tom nejtvrdším pádu. Zároveň je ale silné pouze 0,3 mm a na displeji působí naprosto přirozeně. Díky výřezům precizně sedí a nijak neomezuje používání například čtečky otisků.

Nalepení skla svépomocí? Důkladně vyčistit a dodržovat návod!

Nalepit sklo zvládnete levou zadní. Návod se nachází na zadní straně krabičky. Základ pro úspěšné nalepení je hlavně čistota. Šmouhy a mastnotu musíte z displeje před nalepením dokonale odstranit. Právě proto výrobce přikládá také speciální hadřík a samolepky na odstranění prachu. Na dokonale čistý displej sklo sedne úplně bez problémů. S trochou šikovnosti  zvládne nalepit sklo každý.

3D Tvrzené sklo na iPhone 12 a iPhone 12 Pro - 6
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Nechte si nalepit sklo ZDARMA

Máte pocit, že vám ta trocha šikovnosti schází? Lepení skla na displej může být trochu adrenalin. Nejlepší je totiž zvládnout to na první pokus. S více pokusy vzrůstá vaše napětí a hlavně riziko  opětovného ušpinění displeje. Nevzhledné bubliny pod sklem jsou pak zaručeny.

Řešení se ale nabízí samo. Profíci v obchodě tvrzenysklo.cz v Praze 5 vám zakoupené sklo aplikují zcela ZDARMA.  Všechny druhy ochranných skel jsou zde navíc vždy okamžitě skladem a můžete se poradit s jejich výběrem. Ušetříte starosti a zároveň spolehlivě zakoupíte originální sklo pro váš iPhone. Aktuálně navíc můžete ještě ušetřit!

Sleva na celou objednávku je tady pro vás. Stačí zadat promo kód LSA a váš nákup bude o 20% levnější!

3D tvrzené sklo iPhone 12, 12 Pro
Zdroj: www.tvrzenysklo.cz

Související články

Dnes nejčtenější