Zavřít reklamu

Applu se v Česku líbí – tedy minimálně z hlediska natáčení reklam. Před pár desítkami minut totiž na svém youtubovém kanále zveřejnil spot, který právě v České republice – konkrétně pak v Praze – natočil. Ten se tak zařadil například vedle “pražské” vánoční reklamy z roku 2017 či spotu na iPhone XR a jeho barvy, který vyšel o rok později a odehrál se taktéž v ulicích Prahy. 

V nové reklamě natočené v Praze (na kterou nás upozornil náš čtenář David, za což mu moc děkujeme) cílí Apple na novinku z iOS 14.5 ve formě funkce Povolit aplikacím žádosti o sledování, která v deaktivovaném stavu prakticky vypíná veškeré možnosti vašeho sledování za účelem cílení reklamy. Celý spot se točí kolem muže, který je doslova zasypán “lidskými reklamami”, které jej sledují na každém kroku a které právě díky nové funkci v iOS 14.5 dokáže velmi jednoduše zlikvidovat. Ostatně, jak se reklama Applu povedla se můžete podívat níže sami. 

V reklamě si můžete dobře všimnout například hotelu Astoria, Jungmannova náměstí či dalších míst na Praze 1. Svou chvilku slávy si v reklamě užije i interiér právnické fakulty Univerzity Karlovy (konkrétně v čase 0:19) či hned na začátku interiér dejvické kavárny Místo. Budeme rádi, když do komentářů pod tento článek napíšete další pražská místa, která jste byli ze spotu schopni rozpoznat.

[Aktualizace]: Do článku byla dopsána místa, na která nás upozornili čtenáři – děkujeme!

Dnes nejčtenější

.