Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nejúspěšnější produkt svého druhu na crowdfundingovém Kickstarteru a zároveň věrný pomocník při nekonečných home officech. Pokud jste doteď neslyšeli o ultratenkém (má jen 3 mm), avšak velmi stabilním nalepovacím stojanu MOFT, je nejvyšší čas to napravit. Je navržený přímo pro Apple produkty a na e-shopu PowerCube.cz ho teď najdete ve verzi pro MacBook, iPhone i iPad. Samozřejmě je možné ho připevnit i na zařízení jiných značek!

MOFT pro MacBook (do 15,6”)

Jedním pohybem zvednete svůj laptop do pohodlného 15° nebo 25° úhlu a ulevíte tak krční páteři. MOFT je nalepovací stojánek, nezanechává však na vašem zařízení žádné stopy. Je tak tenký, že se v pohodě vměstná do pouzdra i s vašim MacBookem.

Moft Stojan pro MacBook
Zdroj: Powercube

MOFT LaptopStand najdete na PowerCube.cz

MOFT pro iPhone (od 4,7″)

Při video hovorech, aktivaci Face ID, nebo scrollování sociálními sítěmi jistě oceníte svůj iPhone ve vertikální pozici. Při sledování videí ho využijete zase “naležato”.  PhoneStand MOFT navíc využijete jako držák na ruku a do přihrádek s RFID ochranou umístíte důležité doklady. Je ultratenký, takže překážet nebude ani v kapse. Vhodný pro všechny iPhony od velikosti nového iPhone SE.

MOFT Stojan iPhone
Zdroj: Powercube.cz

MOFT PhoneStand najdete na PowerCube.cz

MOFT pro iPad (do 13″)

Využijte svůj iPad co nejefektivněji. MOFT TabletStand nabízí hned 6 pozic, do kterých ho můžete polohovat při práci i zábavě. Nižší úhly využijete při scrollování sociálními sítěmi, psaní nebo tvůrčí grafice. Střední úhel přijde vhod při prohlížení filmů a videí, nebo čtení. Portrétový úhel oceníte při videohovorech.

MOFT Stojan iPad
Zdroj: Powercube.cz

MOFT TabletStand najdete na PowerCube.cz 

Související články

Dnes nejčtenější