Zavřít reklamu

Nemáte zrovna nouzi o peníze a rádi byste si i díky tomu dopřáli skutečně jedinečný kousek elektroniky? Pak pro vás máme skvělý tip, který by vám jakožto fanouškům Applu mohl vaše tužby uspokojit. Ruská firma Caviar specializující se luxusní úpravy produktů z dílny Applu se totiž pochlubila s novou a nutno podotknout, že velmi zajímavou edicí iPhonů 12 Pro a 12 Pro Max. 

Nová edice “dvanáctek” cílí na movité fanoušky spoluzakladatele Applu Steva Jobse. Telefony z ní totiž obsahují ve speciálně upraveném logu na zádech malý kousek ikonického černého roláku otce Applu, který je doplněn legendárními hesly a jeho vyrytým podpisem. Poměrně zajímavé je pak to, že jsou telefony vyhotoveny nejen na počest Steva Jobse, ale také na oslavu 10. výročí představení iPhonů 4, což se projevuje na jejich designu. K dispozici jsou tedy jak s černými zády (z titanu), tak i se zády bílými doplněnými o prvky ze stříbra. Pro ty nejnáročnější uživatele si pak Caviar připravil i zlatou variantu jak jinak než z ryzího zlata. 

Jelikož se jedná speciální edici, je jako již tradičně limitovaná počtem kusů konkrétně na 10 kusů od každé barevné a úložné varianty. Za nejlevnější model ve formě černého 128GB iPhonu 12 zaplatíte 6 490 dolarů, tedy asi 150 tisíc korun. Pokud se pak spokojíte jen s tím nejluxusnějším a nejdražším, připravte si za zlatý iPhone 12 Pro Max 10 140 dolarů, tedy asi 230 tisíc korun. 

Související články

Dnes nejčtenější