Zavřít reklamu

Komerční sdělení: V dnešní moderní době se (nejen) na trhu s reproduktory nachází řada nejrůznějších produktů, které se od sebe odlišují designem, stylem použití, cenou, kvalitou a podobně. Samozřejmě si můžeme vybrat z těch nejrůznějších druhů. Na českém trhu si ale v posledních měsících získávají pozornost unikátní reproduktory Lanchiya MK30. Pokud jste o této značce doposud neslyšeli, nezoufejte. Jedná se o poměrně zvučné jméno především ve Spojených státech a v Japonsku, které si nyní hledá cestu do srdce Evropy.

Pokud se řadíte mezi pravidelné čtenáře našeho magazínu, tak o tomto konkrétním produktu již jistě víte. V minulosti jsme mu totiž věnovali obsáhlou recenzi. Jedná se o úžasné revoluční reproduktory, které vás dokážou na první pohled zaujmout už jen svým specifickým a futuristickým vzhledem. Reproduktory Lanchiya si vás ale skutečně získají až v momentě, kdy na vlastní uši okusíte jejich křišťálově vytříbený zvuk. Kvalita je dosažena díky použití revolučního řešení v podobě elektronkových zesilovačů, konvexního tlumiče, dvouvrstvého hybridního neodymového magnetu a kuželové konstrukce se 100% papírovinou z buničiny.

Díky propracované konstrukci a pokročilým technologiím dokážou reproduktory nabídnout 360° zvuk, díky čemuž se tak hodí doslova do každé místnosti. Celkový výkon soustavy poté činí úžasných 40 W a rozhodně také nesmíme zapomenout na praktické LED podsvícení. Aby toho nebylo málo, tak jsou reproduktory ještě vybaveny speciální funkcí Bass Boost. A jak už samotný název napovídá, tahle vychytávka se dokáže postarat o skvělé zesílení basových tónů. Produkt s vaším telefonem či Macem můžete propojit za pomocí klasického AUX kabelu, nebo sáhnout po bezdrátové technologii Bluetooth. V tomto směru rozhodně uvítáte zabudovaný NFC čip pro snazší párování.

Jestliže se nyní v období Vánoc poohlížíte po ideálním dárku a máte ve svém okolí milovníka technologií, progresivního designu a kvalitního zvuku, tak nákupem Lanchiya MK30 rozhodně neprohloupíte. V rámci aktuálního výprodeje jsou reproduktory k dostání téměř za polovinu, konkrétně tedy za 3990 korun.

Lanchiya MK30 zakoupíte zde.

Související články

Dnes nejčtenější