Zavřít reklamu

Pokud chcete v dnešní době poslouchat hudbu, tak je nejpohodlnější možností předplacení nějaké ze streamovacích služeb. Určitě už jste slyšeli o dvou největších hráčích, mezi které patří Spotify a jablečné Apple Music. Pravdou ale je, že tyto hudební streamovací služby jsou určené především pro masy. Tím mám na mysli pro takové jedince, kterým stačí poslouchat hudbu v obyčejné kvalitě, a kteří k poslechu využívají bezdrátová sluchátka. Existují ale i takoví uživatelé, které při poslechu hudby v obyčejné kvalitě začnou bolet uši. A právě tito jedinci mohou využít službu Tidal.

Dobrou zprávou pro všechny jedince, kteří si chtějí Tidal vyzkoušet, je, že tato služba právě spustila akci Black Friday. Tidal se rozhodl, že se akce Black Friday chopí po svém a momentálně tak nabízí Tidal Premium za pouhých 15 korun na čtyři měsíce, Tidal HiFi pak můžete na čtyři měsíce získat za pouhých 30 korun, což je akce, která se rozhodně jen tak opakovat nebude. Kromě toho vás můžeme také ujistit, že se u této akce nenachází žádný háček. Doopravdy zaplatíte kreditní kartou či skrze PayPal pouze 15 Kč, respektive 30 Kč, a poté získáte 120 dní neomezeného poslechu hudby v perfektní kvalitě. Po těchto 120 dnech je samozřejmě nutné, abyste předplatné ručně v nastavení vašeho profilu deaktivovali. Pokud tak neučiníte, tak se po této lhůtě automaticky strhne klasická cena měsíčního předplatného, která činí 149 korun v případě Tidal Premium a 298 korun u Tidal HiFi. Pokud chcete akci využít, tak přejděte na stránky Black Friday, a poté klepněte na Get Offer. Na další obrazovce si zvolte plán Premium či HiFi, přihlaste se k účtu a zaplaťte. Ihned poté můžete začít Tidal využívat. Nakonec jen podotknu, že je tato akce k dispozici pouze pro nové uživatele, nikoliv pro ty stávající. Popřípadě si musíte vytvořit úplně nový účet.

Streamovací služba Tidal je v mnohém podobná Spotify či Apple Music, liší se však v jedné hlavní věci – nabízí totiž hudbu ve vysoké kvalitě. Součástí této aplikace je poté více než 70 milionů různých skladeb, nechybí pečlivě vytvořené playlisty a rádia, společně s videy a živými přenosy. Po předplacení této služby vás samozřejmě nebude otravovat žádná reklama, takže si hudbu budete schopni užít kdykoliv a kdekoliv bez rušení. Tidal konkrétně nabízí dva předplatitelské „balíčky“, a to Tidal Premium a Tidal HiFi. V rámci Tidal Premium získáte prémiovou kvalitu zvuku, společně s výše uvedenými funkcemi. Pokud se rozhodnete pro dražší Tidal HiFi, tak namísto prémiové kvality zvuku získáte HiFi kvalitu, kromě toho se vám také otevřou dveře k Tidal Masters, což jsou skladby s nejkvalitnější dostupnou hudbou. V rámci Tidal HiFi pak navíc získáte další exkluzivní obsah, který je určen pro všechny hudební fanatiky.

tidal_kvalita-hudby
Zdroj: Tidal

Související články

Dnes nejčtenější

.