Zavřít reklamu

Od oficiálního zahájení prodeje nových iPhonů 12 nás sice dělí ještě nějaký ten čas, na internetu se již objevují první „rozbalovací“ videa – převážně pocházejí od novinářů, kteří přístroje dostali k recenzi. Na videích v tomto článku se díky tomu můžete podívat na proces rozbalování jednotlivých variant nejnovějších modelů jablečných smartphonů.

O rozbalování nového iPhonu 12 se na svém youtubovém kanále podělil například Ben Geskin, video s rozbalováním iPhonu 12 Pro v grafitové barvě se zase objevilo na twitterovém účtu s názvem DuanRui. Kromě samotných rozbalovacích videí se ale na internetu objevují také zajímavé záběry, na kterých můžeme sledovat srovnání nabíjení iPhonu 8 a iPhonu 11 Pro Max za pomoci nové MagSafe nabíječky. Ta je kromě jablečných smartphonů kompatibilní i s krabičkami AirPodů, bohužel ale nenabízí kompatibilitu s Apple Watch.

Dvojice videí od Bena Geskina:

Unboxing z Twitteru:

Na YouTube, Twitteru a dalších platformách jsou k vidění také videa z rozbalování MagSafe krytů a obalů – kanál  MrHtech ukazuje rozbalování silikonových MagSafe krytů pro iPhone 12 a iPhone 12 Pro v pěti různých barevných variantách. Na záběrech si můžete všimnout například toho, že zmíněné obaly kryjí i spodní část iPhonu, a jsou opatřeny výřezy pro Lightning konektor, mikrofon a reproduktor. Prodej iPhonu 12 Pro a iPhonu 12 bude zahájen 23. října, předobjednávky jsou již spuštěny. Na iPhone 12 Pro Max a iPhone 12 mini si uživatelé budou muset počkat do 13. listopadu, předobjednávky budou zahájeny 6. listopadu.

 

Video o MagSafe nabíječce z kanálu Zollotech:

Rozbalování krytů pro nové iPhony:

Video z rozbalování MagSafe příslušenství:

Související články

Dnes nejčtenější