Zavřít reklamu

Je tomu jen pár týdnů, co jsme vás na našem webu informovali o tom, že pražské Apple Museum pyšnící se sbírkou více než 472 exponátů Apple produktů znenadání kvůli jejímu odcizení končí – tedy alespoň ve své fyzické podobě. Digitální prohlídky Apple Musea nabízené přes jeho oficiální webové stránky totiž i nadále běží, díky čemuž si můžete i nyní dřívější expozici muzea prohlédnout. Prohlídka je sice standardně zpoplatněná, avšak “díky” dnešnímu výročí úmrtí Steva Jobse se jí Apple Museum rozhodlo zpřístupnit zcela zdarma. 

Virtuální prohlídka Apple Musea vyjde standardně na 69 korun za jednoho. Jelikož však na dnešní den připadá 9. výročí úmrtí spoluzakladatele Applu a jedné z nejvýraznějších osobností technologického světa všech dob Steva Jobse, rozhodlo se Apple Museum ode dneška po dobu následujících pěti dní nabídnout svým příznivcům virtuální prohlídku zcela zdarma. Díky tomu si tak můžete jeho nevšední sbírku rozkládající se v minulosti ve dvoupatrové budově detailně prohlédnout. Naleznete v ní jak spousty iPhonů, Maců, iPadů či jiných hardwarů, tak i relikvie po Stevu Jobsovi. 

Pokud tedy máte chuť si prohlédnout nevšední sbírku Apple produktů z pohodlí vašeho domova, nynější nabídku Apple Musea určitě doporučujeme využít. Zážitek je to totiž skutečně nevšední a bavit zaručeně bude každého jablíčkáře. 

Diskuze k článku

    Super prohlídka! Měl jsem možnost vidět na živo, než muzeum zavřelo a pro fanouška Apple je to úchvatný vidět na jednom místě, co ta firma (hlavně pod vedením Jobse) dokázala.

    Stejně mě to celý přijde tak nějak zvláštní. Někdo údajně ukradne největší Apple sbírku produktů na světě a nikdo kromě LSA o tom neinformuje. Neříkám, že to má běžet měsíc v kuse hlavních zprávách, ale nějakou zmínku bych o tom čekal

    Ještě jednou si to co sem napsal přečti. Psal sem, že „nikdo kromě LSA o tom neinformuje“. Tedy LSA o tom jako jediný napsali

    Spis nechápu jak muže někdo, kdo vlastní něco tak cenného si nezřídit nějakou zabezpecovacku. Doma mám prd ale těch 20 tisíc jsem za zabezpecovacku dal. Já si pořad myslim ze je to nejaky blby žert.

    Marek: jablíčkář = LSA. Uznávám, že TV Nova když sem to hledal mě to nenašlo, ale i tak mě to pořád a to co se údajně stalo přijde sakra málo

Vložte vlastní komentář

celý text

Témata: , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.