Zavřít reklamu

Za poslední roky se stalo již jakousi tradicí, že do nových operačních systémů Applu dorazí v jejich první či druhé větší podzimní aktualizaci nálož nových emotikonů, kteří rozšíří už tak početný arzenál z dřívějška. Asi vás proto nepřekvapí, že tomu jinak nebude ani letos. Ve včera vydané druhé betě iOS 14.2 totiž dorazila nálož nových emoji, kteří jsou právě pro přidání do iPhonů, ale i iPadů, Apple Watch, iPodů touch či Maců plánováni. Čeho se tedy dočkáme?

Pokud jste se doposud trápili tím, že nemůžete posílat emoji žížaly, olivy, mamuta, matrjošky, bumerangu, ninji nebo třeba ženy v obleku, iOS 14.2 (a další nové OS Applu) vás nadchne. Přesně tyto emoji spolu se spoustou dalších totiž na jablečná zařízení přinese. Co se týče jejich vzhledu, ten nikterak nevybočuje ze stylu, který Apple na svých produktech používá již řadu let, což je rozhodně fajn zjištění. Upřímně si však myslíme, že 99 % nových emoji si své využití stejně nenajde, jelikož se jedná svým způsobem o poslední a především pak takřka nedůležité chybějící drobky. Ostatně, i z nynější nabídky emoji využívá naprostá většina uživatelů jen pár kusů a na ty ostatní za celý svůj život zřejmě ani nesáhne. 

Pokud byste si chtěli nové emoji vyzkoušet již nyní, jedinou možností je instalace vývojářské beta verze iOS 14.2, potažmo iPadOS 14.2 či watchOS 7.1. Je však důležité podotknout, že v takovém případě budu viditelné jen vám a pokud se je například pokusíte odeslat na zařízení se starším OS, jeho vlastník si je nebude schopen zobrazit. Už kvůli tomu tudíž nemá jejich předčasné testování prakticky žádný význam. 

Související články

Dnes nejčtenější

.