Zavřít reklamu

Víkend je tu. Pokud nemáte v plánu strávit ho v baru, u vody, na návštěvách u příbuzných nebo na cestách, můžete si pustit nějaký zajímavý film. Služba iTunes čas od času zlevňuje vybrané tituly – v dnešním článku se podíváme na pětici filmů, které si na iTunes můžete o víkendu pořidit zvýhodněně. Může se však stát, že filmy na iTunes opět podraží a k zakoupení tak budou za jinou cenu, než uvádíme ve článku. My to bohužel nemůžeme ničím ovlivnit, avšak ujišťujeme vás, že v době psaní článku byly ceny na českém iTunes takové, jaké uvádíme.

V jako Vendetta

V totalitní Británii se nežije lehce. Působí zde ale záhadný bojovník za svobodu – tajemný maskovaný „V“ (Hugo Weaving), který zde chce rozpoutat obrovskou násilnou revoluci a zničit ty, kteří věří v totalitu. Ke svému „svatému boji“ přibírá mladičkou ženu (Natalia Portman), kterou vysvobodil a zachránil před tajnou policií. Podaří se jim společně dokonat zdánlivě nemožný úkol?

  • 59,- vypůjčení, 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština

Film V jako Vendetta pořídíte zde.

Poslední přežije

Diplomatka ze Spojených států, která pracuje v Londýně, dělá vše pro to, aby se jí podařilo zabránit plánovanému teroristickému útoku na New York. Když je ale křivě obviněna z trestných činů, které ovšem ve skutečnosti vůbec nespáchala, musí se dát na útěk. Ve filmu Poslední přežije uvidíme v hlavní roli Millu Jovovich, dále zde účinkují Pierce Brosnan, James D’Arcy nebo třeba Antonia Thomas.

  • 59,- vypůjčení, 79,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Poslední přežije pořídíte zde.

Spider-Man: Homecoming

Mladý Peter Parker se ve filmu Spider-Man: Homecoming opatrně sžívá s novou identitou pavoučího superhrdiny. Vrací se domů ke své tetě May (Marisa Tomei), přičemž na něj dohlíží jeho zkušený učitel a průvodce Tony Stark (Robert Downey Jr.). Snahu žít normální život mu ale ztěžuje nutkání dokázat, že je víc než jen obyčejný Spider-Man. Ve chvíli, kdy se na scéně objeví nový padouch Vulture, je vše v ohrožení.

  • 129,- zakoupení
  • Angličtina, čeština, české titulky

Film Spider-Man: Homecoming pořídíte zde.

V rámci „spider-manovské“ akční nabídky na iTunes můžete dále pořídit tyto snímky:

Související články

Dnes nejčtenější