Zavřít reklamu

iPad_Pro_Spiderman-780x585Adam Tow miloval už od dětství kreslení. Ještě na vysoké škole ho všichni znali jako toho, který neustále při sobě tahá papíry a nadšeně kreslí vše, co ho napadne. Bohužel postupem času se začal věnovat i jiným činnostem a hlavně povinnostem, a tak na kreslení už nezbylo moc času. I když miluje techniku, tak nikdy mu nikdy nenahradila papír a tužku, aby mohl kreslit úplně stejně jako za mlada, jen o něco futurističtěji.

Sám přiznává, že prvním produktem, který na se na tuto činnost hodil byl Surface od Microsoftu, ale jako věrný fanoušek Applu si prostě nedokázal představit, že by přešel ke konkurenčním produktům, což by narušilo celý jeho ekosystém. Zkoušel tak několik produktů a stylusů, ale žádný nebyl tak dobrý nebo se mu nelíbila představa, že kreslí na tablet Wacon Intuos, ale výsledek se zobrazuje na displeji, tudíž mu nedokázal nahradit papír.

Jistou chvíli používal iPad mini a Adonit Jot Pro Bluetooth Stylus, který byl sice skvělý a dokázal nahradit jeho prsty, ale přesto nešlo o nikterak skvělý prožitek z kreslení. Proto jakmile Apple představil iPad Pro a Apple Pencil, byl nadšený a neváhal ani minutu, aby se rozhodl, že si tyto dva produkty rozhodně pořídí. Stejně jako ostatní měl zpočátku velké problémy s dostupností Apple Pencil, přitom iPad Pro měl už doma. Nakonec měl ale štěstí a v blízkosti jeho bydliště se objevilo pár kusů tužky od Applu, kde si jednu z nich koupil.

Apple Pencil ve spojení s iPadem Pro si chválí a uvádí, že tužka má minimální zpoždění a kreslí vše tence, přesně a elegantně. Jako ukázku vytvořil kresbu Spider-mana, kterou můžete vidět níže na přiloženém videu, ve kterém je zachyceno celé jeho umění v aplikaci Procreate Sám nakonec dodává, že do budoucna si přeje, aby byla Apple Pencil podporována i na menších tabletech kvůli snadné přenositelnosti.

*zdroj: cultofmac

Dnes nejčtenější

.