Zavřít reklamu

Zatímco minulý rok rozdával T-Mobile přes léto neomezená data téměř všem svým uživatelům, letos kvůli koronavirové pandemii, která jej “donutila” k dřívějšímu rozdávání chystaných bonusů, svůj letní plán mírně pozměnil. Neomezená mobilní data sice jste schopni získat i tentokrát, avšak je pro to potřeba vyvinout určitou aktivitu – konkrétně cestovat po České republice a navštěvovat místa, na kterých lze neomezená data získat. A jelikož jsme si “lov dat” již vyzkoušeli i my, přinášíme krátký návod, jak celou akci využít. 

Aktivace jednodenních neomezených dat od T-Mobilu je naprosto jednoduchá. Stačí totiž jen to, abyste při cestách po České republice navštívili operátorem předem vybrané místo (prohlédnout si je můžete všechny na této mapě) a na něm nalezli plakátek týkající se akce. Na něm je vyobrazen QR kód, který stačí jednoduše přes fotoaparát či aplikaci telefonu naskenovat, čímž se otevře aplikace Zprávy, do které se vyplní i číslo a text pro aktivaci. Vám poté stačí už jen potvrdit odeslání. Pokud váš telefon čtečkou QR kódů nedisponuje, lze text a číslo zadat ručně – vše na plakátku naleznete. 

Jakmile textovku odešlete, obratem vám operátor zašle zprávu informující o tom, že pro aktivací jednodenního neomezeného internetu ověří vaší polohu, jelikož právě na té je celý koncept akce závislý. Svůj souhlas k ověření polohy mu vyjádříte slovem LETO, po jehož odeslání vám obratem dorazí číselný kód pro vložení do aplikace Můj T-Mobile. Jakmile tak učiníte, začne vám běžet 24hodinový neomezený datový balíček. A pozor – kód má platnost celé dva dny, díky čemuž si jej můžete ušetřit a zaktivovat data až ve chvíli, kdy si budete zcela jistí, že je budete schopni využít naplno. Neomezená data lze na jednom místě samozřejmě zaktivovat vždy jen jednou, avšak celkový počet aktivací po Česku je neomezený. Pokud se tedy chystáte naši překrásnou zemi procestovat křížem krážem a jste klienty T-Mobile, určitě byste neměli na jeho akci zapomínat. Data zdarma totiž rozhodně potěší. 

Dnes nejčtenější

Další články