Zavřít reklamu

Apple nás na letošní WWDC překvapil také aktualizací pro svá bezdrátová sluchátka. Aktualizace se týká jak klasických AirPodů, tak i novějších AirPodů Pro. Jaké novinky nás v tomto směru čekají?

Sluchátka AirPods Pro se dočkala řady užitečných vylepšení. Patří mezi ně například funkce prostorového zvuku, jehož představení vypadalo opravdu velmi působivě. Součástí vylepšení je také funkce sledování pohybu, díky které zůstává zvuk dokonale synchronizovaný i při pohybu vaší hlavy nebo iPhonu.

Majitelé více Apple zařízení zajisté uvítají funkci automatického spárování, respektive přepínání mezi jednotlivými zařízením – už nebude zapotřebí sluchátka připojovat ručně. Funkce automatického přepínání bude dostupná jak pro AirPods Pro, tak i pro klasické AirPody. V praxi bude novinka vypadat tak, že pokud posloucháte audio obsah na iPhonu a pokračujete v přehrávání na Macu, sluchátka se automaticky přepnou – totéž bude platit i v případě hovorů. Na Keynote nicméně nezaznělo, kdy přesně se majitelé bezdrátových sluchátek od Applu dočkají nových aktualizací.

Dnes nejčtenější

.