Zavřít reklamu

Alza se na tuzemském trhu proslavila především prodejem elektroniky. Tento přední obchod se už ale dlouhé roky snaží o překonání tohoto klišé, což můžeme zpozorovat neustálým rozšiřováním nabídky. Nedávno jste se na našem magazínu mohli dočíst o tom, že do nabídky přibylo trvanlivé jídlo. Současná situace okolo pandemie nového typu koronaviru ale klade velký tlak i na zdravotní potřeby a doplňky stravy, které nyní na Alze seženete.

Vládní opatření nám doporučují, abychom se co možná nejvíce zdržovali doma. Z tohoto důvodu se většina obchodů snaží podpořit svůj online prodej. U Alzy můžeme vidět neustále rozšiřování nabídky, díky čehož jsme se dočkali zbrusu nové kategorie s názvem Zdraví. Nyní si tedy k vaší objednávce můžete přidat různé vitamíny, mastičky, těhotenské testy, různé gely a spoustu dalších doplňků. Díky této novince už nemusíte zbytečně spěchat pro vybrané produkty například do lékárny, ale můžete vše vyřešit z pohodlí domova. Za zmínku také určitě stojí, že nyní máte k dispozici doplňky na podporu trávení, močových cest, prostaty, svalů a kloubů, imunity a dýchacích cest, pro které již nyní nemusíte nikam chodit.

Alza – Zdraví

Na rozšiřující koronavirus COVID-19 prozatím neexistuje lék a v boji proti němu je klíčová naše imunita. Tohle téma se snaží razit i Alza, která pro své zákazníky připravila řadu užitečných tipů, které jim pomohou s posílením jejich imunity.

Související články

Dnes nejčtenější