Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sluchátka AirPods se ve světě těší velké popularitě, která se navíc neustále zvyšuje. Růst by navíc mohla ještě víc, kdyby si za ně Apple neúčtoval v klasické verzi necelých 5 tisíc korun a ve verzi s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem necelých 6 tisíc korun. Díky slevovým akcím se však dají sehnat mnohem levněji. Toho jsme svědky i dnes na Alze, která v rámci své zajímavé novinky spustila brutální slevu na AirPods 2. generace. 

Do iOS aplikace Alzy dorazila novinka v podobě Slevové hlídky, která se dá zjednodušeně popsat jako sekce, ve které se bude denně v určitou hodinu objevovat slevový kód na slevu na určitý produkt. Tento kód je však získatelný pouze přes aplikaci, do které se jednoduše přihlásíce pomocí Facebooku, Googlu či vašeho účtu na Alze, a zároveň je i jen tam využitelný. Pokud tedy appku zatím nemáte, určitě jí doporučuji stáhnout. Dnes přes ní totiž můžete získat 30% slevu na AirPods 2. generace s klasickým nabíjecím pouzdrem. Ty vás tak místo 4 790 korun vyjdou na směšných 3 353 korun. Při jejich nákupu stačí využít kód VYPECKOVANASLEVA, který je však využitelný jen a pouze přes danou aplikaci. Kód se vkládá na standardní místo, tedy do pole pro Slevový kód. 

Pokud tedy sháníte levné AirPody či čekáte na slevy na MacBooky, iPhony nebo jinou elektroniku, určitě je fajn mít tuto aplikaci v telefonu a denně hlídat, na co jsou zrovna daný den slevy. Alza totiž slibuje, že slevy budou i nadále skutečně velké – namátkou 20 % na všechny televize či až 30 % na Apple produkty. 

Související články

Dnes nejčtenější

.