Zavřít reklamu

Zatímco u 1. generace sluchátek AirPods Apple nenabízel bezplatnou možnost zkrášlení gravírováním na přání, 2. generaci těchto sluchátek a nedávno představené AirPods Pro takto zkrášluje. Gravírování bylo sice doposud omezené pouze na krátký text, nicméně Apple se nyní rozhodl svým uživatelům umožnit mnohem víc. Na pouzdra AirPods tak nově vygravíruje i vybrané emoji. 

Možnost vygravírovat si na pouzdro od AirPods či AirPods Pro emoji přidal Apple zcela v tichosti dle všeho v průběhu včerejšího večera. Na výběr dává celkem 31 emoji, mezi kterými nechybí vysmátý smajlík, palec nahoru, srdce, kočka, hovínko či prase. Stejně jako u textu platí, že výsledek gravírování je jednobarevný – konkrétně šedý. Zřejmě i proto se Apple rozhodl využít jen emoji, u kterých barvy nehrají příliš velkou roli a jejich pochopení a rozpoznání je bezproblémové i v jednobarevném provedení. 

Jak již bylo zmíněno výše, gravírování provádí Apple u Apple AirPods 2. generace a Pro zakoupených u něj na Online Storu zcela zdarma. Pozitivní je i to, že se tato úprava téměř nepodepíše na dodací době. Zatímco v případě AirPods 2. generace jí totiž prodlouží jen o jeden až dva dny, v případě AirPods Pro s ní nehne vůbec. Nutno však podotknout, že u AirPods Pro tomu je tak proto, že jsou beznadějně vyprodána a jejich dodání je podle Online Storu Applu možné až na začátku února.

Dnes nejčtenější

.