Zavřít reklamu

Firemní benefity nejsou pro zaměstnance Apple Storů rozhodně ničím neznámým. Apple si pro ně totiž docela často připravuje různé slevové akce, fitness výzvy či dokonce různá setkání, kterými jim chce jejich práci zpříjemnit a motivovat je k tomu, ať jí dělají co nejlépe. Další benefit si pro ně proto nachystal hned od ledna a nutno podotknout, že skutečně hezký. Zaměstnanci Apple Storů si totiž budou moci bezplatně užívat Apple Music, TV+ a Arcade. 

Z umožnění zaměstnancům využívat některé služby zcela zdarma nebudou bude svým způsobem výrazně těžit i Apple. Jeho zaměstnanci se totiž díky tomuto benefitu se službami daleko lépe seznámí a budou je tak schopni v případě potřeby daleko lépe vysvětlit zákazníkům, popřípadě jim i prozradit nějaké své know-how. A právě to by mohlo mnohé zákazníky, kteří nebyli pro předplácení služeb zcela rozhodnuti, přimět k jejich vyzkoušení a potažmo dlouhodobému využívání, které bude Applu generovat další a další zisky. 

Podobná taktika není ostatně pro Apple ničím novým. Například v roce 2015 poskytl svým zaměstnancům v Apple Storech výraznou slevu na Apple Watch, které byly tehdy ještě v plenkách, čímž zřejmě částečně zapříčinil raketový nárůst jejich obliby. Zaměstnanci v Apple Storech o nich totiž díky tomu mohli podat zákazníkům svůj – lidský – pohled na novinku a tím je k jejímu nákupu zlanařit. Stejnou věc se Apple pokusil udělat i u HomePodu, kterým však zatím díru do světa neudělal. Pokud tedy i vy lačníte po zajímavých firemních benefitech s vůní jablka, je pro vás práce v Applu pravým ořechovým. Smířit se nicméně musíte s tím, že kvůli ní odejdete za hranice Česka a Slovenska. 

Dnes nejčtenější

.