Zavřít reklamu

Vánoce tady máme už za necelý měsíc a s ním tradiční problém – čím letos obdarovat své blízké? Většina mužů má slabost pro elektroniku, pokud se nějaký takový ve vašem okolí nachází, možná vám pomůže tento článek, ve kterém se vám budeme snažit přiblížit, co pořádnému chlapovi udělá radost.

Dárky do 1000 korun

Bezdrátová sluchátka Niceboy (HIVE)

Sluchátka se vždy mohou hodit a obohatit hudbou kdejakou příležitost. Tato od značky Niceboy nabízí kvalitní zpracování, technologii MaxBasss, 13 hodin hudby na jedno nabití, možnost zapojení audio kabelu, Bluetooth 4.1, možnost ovládat hudbu přímo na sluchátkách, hands-free a lidovou cenu.

Powerbank Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh

Ztratit energii v terénu bývá problém. Ten se dá ovšem efektivně a levně vyřešit powerbankou. Tato od Samsungu nabízí povedený design, kapacitu 10000 mAh, možnost nabíjet dvě zařízení a dokonce bezdrátové nabíjení. Energie je dost pro nabití iPhonu, Apple Watch i AirPods. Na cesty je tato powerbanka perfektním řešením. IPhone nabijete bez problému i 3x.

Dárky do 2000 korun

IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360 1080p

Chlap má chránit rodinu, ovšem nemůže mít oči všude. Pomoci tedy může tato malá kamera od Xiaomi. Kameru lze volně natáčet nahoru a dolů, vlevo a vpravo, horizontálně o 360° a vertikálně o 96°. Do jejího snímání lze přidat až 8 záchytných bodů. Při detekci pohybu pošle kamera notifikaci. Dokáže natáčet videa v 1080p, její paměť se dá rozšířit pomocí microSD karet až o 64 GB a komunikovat s vámi bude skrze aplikaci Mi Home.

Nomad Rugged Leather Case

Stylový telefon, jakým je bez diskuzí iPhone 11 Pro, potřebuje stylový kryt, který je navíc odolný. Tento pro iPhone 11 Pro je vyroben z kůže. V krytu je možné používat i bezdrátové nabíjení, není jej teda třeba nikdy sundávat. K dispozici je v hnědé a černé barvě.

JBL Flip 4

JBL je, co se týče hudby, známka kvality. Bezdrátový reproduktor je skvělé příslušenství, které můžete vzít kamkoli a kdejakou chvíli obohatit hudbou. Tento nabízí 2 reproduktory, 12 hodin hudby na jedno nabití, odolnost proti vodě díky IPX7, Bluetooth 4.2, mikrofon i hlasového asistenta. Zkrátka zábava za všech okolností.

Dárky do 5000 korun

Zhiyun Smooth 4

Rodinné fotky a videa v co nejlepší kvalitě. K tomu dopomůže tento 3-osý stabilizátor od značky Zhiun. Zařízení nabídne širokou škálu režimů pro gimbal jednoduchým přepínáním. K dostání je v černé barvě, je vyhotoven převážně z tvrdého plastu a hliníku. Vysoký je 33 centimetrů a váží pouhých 0,5 kg. Díky velkému množství tlačítek je nutnost dotýkat se zařízení minimalizována. Výdrž baterie je 12 hodin.

Kožená brašna D. Bramante 1928 Marselisborg messenger 14″

Když už v něčem nosit tak krásné zařízení, jakým je MacBook nebo iPad Pro 12,9″, nechť je to překrásná brašna vyhotovená z kůže. Vevnitř naleznete extra polstrované oddělení pro MacBook nebo jakýkoliv jiný notebook do velikosti 14″. Rozměry jsou 36x25x7 cm. Najdete zde samozřejmě také spoustu kapes na cokoli jiného. K dispozici je i ramenní popruh.

Dárky nad 5000 korun

HUBSAN X4 DESIRE FPV, 2.4GHz, s HD 720p kamerou

V většině mužů je technický nadšenec. Létat s dronem je skutečně zábava a díky kameře můžete pořídit úžasné záběry. Tento od společnosti Hubsan disponuje HD kamerou, dosahem přenosu až 100 metrů, podporou microSD karet a malou hmotností, která je 147g. Dron je navíc vyroben z pružného plastu, vydrží tedy i nějakou tu havárii. Nabíjí se 120 minut a ve vzduchu zvládne létat až 13 minut. Funkce automatického návratu je samozřejmostí. Součástí balení je bezdrátový vysílač s 4,3″ LCD displejem.

PlayStation 4 Slim 1TB + FIFA 20 + 2x DS4 ovladač

Herní konzoli Playstation 4 asi nemá cenu dlouze představovat. Konzole ve Slim verzi je v menším provedení a disponuje úložištěm o velikosti 1000 GB. V balení naleznete novou sportovní pecku FIFA 20 a hned dva ovladače Dualschock 4. Okamžité fotbalové bitvě tedy nic nebrání a už pár minut po rozbalení můžete hrát tento nejpopulárnější fotbalový herní titul.

Elektrokoloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter Pro

Pěšky už ani krok! Tato elektrická koloběžka dokáže velmi rychle kohokoliv přemístit na kratší vzdálenost. Na jedno nabití dokáže dojet až 45 kilometrů a pojede rychlostí až 25 km/h. Dále nabízí párování se smartphonem. certifikaci IP54 a odolné provedení. Zaručuji, že s touto koloběžkou si užijete mnoho zábavy. Ostatně více si o ní můžete přečíst v naší nedávné recenzi.

Související články

Dnes nejčtenější

.