Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Že bude o AirPods Pro velký zájem se víceméně očekávalo už dlouhé měsíce před jejich představením. Že o ně však bude zájem takový, že budou prakticky od spuštění jejich prodejů zároveň nedostatkovým zbožím, které se do rukou dostane jen šťastnějším jedincům, to asi čekal málokdo. Přesto tomu tak však je, což ostatně potvrzují jak stránky Applu, kde svítí dodací doba 2. ledna 2020, tak Heuréka, která hlásí u naprosté většiny prodejců “vyprodáno” nebo maximálně jednotky kusů skladem. Pokud jste si však chtěli tato sluchátka nadělit pod stromeček, stále tu je šance toho dosáhnout a to díky Mobil Pohotovosti.

Náš partner Mobil Pohotovost dnes naskladnil relativně velké množství AirPods Pro a stal se alespoň na pár hodin jedním z mála tuzemských prodejců, kdo se tímto produktem na skladě chlubí ve větším, nežli jednotkovém počtu. Nicméně je jasné, že déle než pár hodin MP skladové zásoby nevydrží a sluchátka tak budou opět beznadějně vyprodána. Rozhodně tedy s nákupem nevyčkávejte a pokud si své AirPody Pro chcete “ulovit”, nabíhejte na eshop Mobil Pohotovosti a objednávejte. 

AirPods Pro se od klasických AirPods liší jak svým designem, tak vlastnostmi. Novinka, kterou Apple představil bez jednoho dne před měsícem, oplývá například aktivním potlačením okolního hluku, režimem propustnosti, velmi slušnou výdrží baterie při hovorech či voděodolností, díky které se nebudete muset bát se sluchátky například sportovat. Potěší ale i jejich nový způsob ovládání založený na tlakových senzorech na jejich nožce, které toho umožňují o poznání více než poklepávání u předešlé generace. Jedná se tedy zkrátka o produkt, který má co nabídnout. 

Související články

Dnes nejčtenější

.