Zavřít reklamu

Vánoce se nezadržitelně blíží, což si velmi dobře uvědomuje i Apple. Před malou chvílí proto spustil na svém Online Storu svou tradiční vánoční sekci nebo chcete-li vánočního rádce, ve které se snaží své produkty prezentovat jakožto ty nejideálnější vánoční dárky. Jak ji pojal letos?

Pokud na vánoční stránce Online Storu očekáváte tradiční vánoční výzdobu, na kterou Apple vsázel v uplynulých letech, musíme vás zklamat. Letos totiž stránku vyzdobil o poznání komorněji a nebýt obligátního hesla “Vánoce, ze kterých budete mít druhé Vánoce.”, nad kterým září červené jablíčko převázané mašlí, zřejmě by vás asi ani nenapadlo, že se vlastně o vánoční sekci jedná. 

Veškeré produkty, které jsou na nové stránce prezentovány, jsou na pultech obchodů již dlouhý týdny či měsíce. Jedinou výjimkou jsou Smart Battery Case pro iPhony 11 a 11 Pro, které Apple světu oficiálně představil dnes. Nicméně za tak úplně nové je ve výsledku ani považovat nelze, jelikož přichází ve stejné ceně i barvách jako ty loňské. Pokud se tedy pro ně rozhodnete, budete si muset připravit 3490 korun bez ohledu na model s tím, že u iPhonů 11 budete vybírat z černé a bílé varianty, v případě iPhone 11 pak přibude k těmto dvěma barvám i pískově růžová. 

Obecně lze říci, že letos se Apple snaží svou “vánoční masáží” nasměrovat uživatele na gravírování produktů, díky čemuž se z nich stanou skutečně osobité dárky. Ostatně, vygravírovat do povrchu produktů lze například různé vzkazy, které v případě, že jsou skutečně dobře zvolené, zajisté potěší. Na druhou stranu se musí majitel smířit s tím, že se takto upraveného zařízení zbaví jen horko těžko, popřípadě za cenu nižší než kdyby bylo zařízení bez gravírování. 

apple store vanoce

Související články

Dnes nejčtenější

.