Zavřít reklamu

Jak Apple slíbil, tak také vykonal. Společně s prvním dnem listopadu jsme se dočkali oficiálního spuštění streamovací služby Apple TV+. Někteří z vás už určitě postřehli, že lze díky nově zakoupených jablečných produktů aktivovat roční předplatné Apple TV+ zdarma na rok. Mohou si však tuto novou službu vyzkoušet na nějakou dobu zdarma i ostatní uživatelé, kteří si nemají v plánu zakoupit jedno z nových zařízení? Odpověď zní jednoduše – ano mohou, a to na celý týden. Pokud vás zajímá, jakým způsobem můžete týdenní zkušební dobu využít, tak určitě dočtěte tento článek až do konce.

Jak zaktivovat týdenní předplatné TV+ na týden zdarma

Ať už se chystáte zkušební verzi aktivovat na iPhonu, iPadu, Macu, MacBooku, či Apple TV, tak je postup prakticky stejný. Ve všech případech musíte přejít do aplikace Apple TV, kterou můžete stáhnout pomocí tohoto odkazu. Po stažení se přesuňte na jeden z pořadů, který je nabízen v rámci Apple TV+ (například Truth Be Told, See, The Morning Show a další) a klepněte si na poslední dostupnou epizodu. Zde už poté jen stačí stisknout tlačítko Vyzkoušet Apple TV+ zdarma. Tuto možnost poté stačí potvrdit tlačítkem Pokračovat. Poté se vám zobrazí klasické potvrzení platby, u které se musíte autorizovat a potvrdit ji.

Pokud jste očekávali, že se vám po spuštění aplikace Apple TV zobrazí obrovský baner, který vás bude nabádat k vyzkoušení Apple TV+, tak jste na omylu. jak si můžete všimnout, tak je celkový proces vcelku ošemetný. Stačí, když Apple TV+ srovnáme s Apple Arcade – v tomto případě se vám hned zobrazila možnost vyzkoušení předplatného zdarma a navíc k tomu na celý měsíc, nikoliv na týden. Pokud jste si zakoupili nějaké nové zařízení od Applu, tak nezapomeňte, že můžete využít předplatného na rok zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější

.