Zavřít reklamu

Společně se zveřejněním finančních výsledků společnosti Apple za třetí čtvrtletí roku 2019, zveřejnil Tim Cook také další zajímavé informace. Jedna z nich, která je zajímavá především pro Spojené státy, se týká Apple Card. Do konce roku by se totiž uživatelé Apple Card měli těšit na možnost zakoupení iPhonu, ke kterému získají bonus v podobě placení s Apple Card bez sebemenšího úroku. Vše, co budou muset pro využití této akce udělat, je zaplatit za nový iPhone pomocí Apple Card.

Jedná se o jeden z dalších marketingových kroků kalifornského giganta, který má za úkol jediné – získat na svou stranu další zákazníky. Při zakoupení iPhonu pomocí Apple Card tedy zákazník získá možnost dva roky využívat jablečnou kreditní kartu bez sebemenšího poplatku, ale zároveň bude i nadále moci uplatit cashback, který při zakoupení nového jablečného produktu činí 3 % a kdekoliv jinde (při platbě pomocí Apple Pay) 2 %. Pokud tohle není ta zpráva, která má populaci ve Spojených státech přesvědčit o pořízení Apple Card, tak je velice pravděpodobné, že už se žádná lepší nabídka neobjeví.

Bohužel prozatím není jisté, kdy přesně tahle akce vstoupí v platnost. Tim Cook se však nechal slyšet, že se objeví do konce tohoto roku. Jak to bývá ve zvyku, tak ve většině případech slova výkonného ředitele Applu platí. Očekává se, že akce bude platná někdy v období před svátky, kdy lidé nakupují dárky v podobě nových iPhonů ve velkém. Kromě této zprávy Cook uvádí, že je doslova nadšen z úspěchu Apple Card od jejího spuštění, které proběhlo v srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.