Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Klimper

Aplikace Klimper se dá definovat jako mobilní hudební studio, v kterém budete schopni tvořit skutečně cokoliv. Pokud se tedy zajímáte o hudbu a rádi ji také tvoříte, aplikace Klimper je tady přímo pro vás. Jak se také říká, představivosti se meze nekladou, díky čemuž se při tvorbě hudby skrze aplikaci Klimper nemusíte skutečně ničím omezovat.

Short URL Maker Pro

S pomocí apliakce Short URL Maker Pro můžete jednoduše zkracovat vámi zadané URL adresy. Aplikace pro tento proces využívá několik známých zkracovačů, mezi které například patří bit.ly, goo.gl a spousta dalších.

Receipt Box Pro

Aplikace Receipt Box Pro byla vyvinuta s jedním jediným cílem – naučit svého uživatele lépe nakládat se svými financemi. Do appky si budete zaznamenávat vaše výdaje, přidávat k nim data a řadit je do svých vlastních kategorií. Díky těmto vstupům můžete vidět, na čem by se například dalo případně ušetřit.

Farm Games Animal Games for Kids Puzzles for Kids

Hra Farm Games Animal Games for Kids Puzzles for Kids je určena především dětem, kterým přiblíží život na farmě. Pomocí této zábavné hry se děti mohou naučit například poznávat zvířata a jejich zvuky, naučit se něco o ovoci a zelenině a jejich sběru a spoustu dalšího.

Bug Art

V aplikaci Bug Art budete muset malovat ty nejrůznější brouky, díky čemuž procvičíte své malířské umění a zároveň taktéž získáte příležitost se něčemu novému přiučit. Aplikace je dnes navíc k dispozici s padesátiprocentní slevou.

Legends of Andor

Fantasy hra Legends of Andor vás vtáhne do magické říše, v které budete postupem času postupně budovat svou postavu. Na výběr dokonce budete mít hned z několika herních specializací, přičemž ve výběru se například nachází válečník, kouzelník a spousta dalších.

Further: Get Things Done

Jestliže chcete mít svůj život více organizovaný a plánovaný, nebo častokrát na něco zapomínáte, měli byste si s těmito problémy nějak pomoct. Přesně pro tyto účely byla vyvinuta aplikace Further: Get Things Done, díky které získáte absolutní přehled o vašich nadcházejících akcích. Určitě taktéž oceníte fakt, že je celá aplikace zcela bez reklam – tudíž vás skutečně nic nebude vyrušovat.

Související články

Dnes nejčtenější